Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трансплантолог-хабарник Котенко влаштувався на роботу до приватної клініки

Там вважають уміння фахівця важливішими за його зіпсовану репутацію.

Колишній завідувач відділення трансплантації печінки Інституту імені Шалімова Олег Котенко зізнався в корупційному злочині і пішов на угоду зі слідством у справі про хабар розміром 20 тисяч доларів за операцію. Суд затвердив угоду між прокурором і Котенком та призначив порушнику штраф у 8,5 тисяч гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я розумію, що сума неспівмірна з сумами злочину, але це максимум, який ми можемо просити", - пояснили в органі обвинувачення.

Відео Трансплантолог-мільйонер, якого затримали на хабарі в 20 тисяч доларів, цілком визнав свою провину

Колишній завідувач відділення трансплантації печінки Інституту імені Шалімова зізнався в корупційному злочині і пішов на угоду зі слідством. Покарання, яке визначив суд - штраф у 8,5 тисяч гривень. Також прокуратура повернула лікарю мільйон доларів, який вилучили під час обшуку в банківській скриньці, бо не змогла довести злочинне походження грошей.  

Трансплантолог-мільйонер, якого затримали на хабарі в 20 тисяч доларів, цілком визнав свою провину

В інституті Шалімова проводять пересадки печінки без Котенка – лікар звільнився під час слідства. Вже відомо, що на роботу його взяла приватна клініка, котра отримує ліцензію на пересадки. Представниця закладу показує нові сучасні операційні й сподівається, що  Котенко зможе робити тут пересадки печінки вже цьогоріч: "Репутаційні моменти в клініці – це тільки надання якісних послуг. У нас немає поля для корупції і вимагання грошей".

Іще під час обшуків у лікаря-хірурга вилучили мільйон доларів готівкою. Олег Котенко з 1985 року працював у державних клініках, останні 15 років на посаді завідувача відділення трансплантації печінки в інституті Шалімова. Його очільник називає середню зарплатню хірурга рівня Котенка – до 15 тисяч гривень. Журналісти намагалися з'ясувати позицію хірурга-трансплантолога, але той коментувати рішення суду не став. У прокуратурі кажуть, що адвокат Котенка домігся, щоби арешт, який наклали на вилучений мільйон доларів, скасували, бо прокурори не довели злочинне походження цих коштів. При цьому Котенко залишається засудженою особою в корупційному злочині і не зможе оскаржити цей факт, але працювати в приватній клініці це йому не завадить.

Як повідомлялося, лікаря-трансплантолога Котенка, який погорів на хабарі за операцію з пересадження печінки, засудили до штрафу. Про це йдеться у рішенні судді Солом'янського районного суду Києва Оксани Криворот від 9 січня, оприлюдненому 20 січня у Єдиному державному реєстрі.

Кореспондентка ТСН Ірина Маркевич

Залиште свій коментар

Вибір редакції