Транспортна комісія Київради: 2 грн. за проїзд - це помилка

Постійна комісія Київради з питань транспорту і зв'язку вимагає від КМДА скасувати підвищення тарифу на проїзд до 2 грн. за поїздку, “оскільки вважає його помилковим та передчасним”.

Як повідомили у прес-службі фракції БЮТ у Київраді, комісія вказала КМДА на грубе викривлення міськими комунальними ЗМІ рішень сесії від 30 вересня 2008 року і зобов`язала спростувати розповсюджену ними інформацію. Комісія ухвалила рішення визнати роботу КМДА і міського голови Леоніда Чернівецького з виконання рішення сесії Київської міської ради від 30 вересня про ситуацію у транспортній галузі міста незадовільною. За таку пропозицію голови фракції БЮТ у Київраді Олександра Зінченка проголосували більшість присутніх членів комісії.

"На моє переконання, мерія грубо спотворила депутатське рішення, яке 30 вересня стало підсумком роботи робочої групи з вивчення ситуації в транспортній галузі міста Києва", – цитує Зінченка прес-служба.

Комісія, за даними БЮТ, проголосувала “за притягнення до суворої адміністративної відповідальності, впритул до звільнення з займаних посад, винних за невиконання рішень сесії про обов'язковість збереження в довготривалих проїзних вартості проїзду з розрахунку 0,50 грн., а також тих посадових осіб, котрі спровокували черги та масові скарги громадян”.
Як повідомлялося, КМДА видала розпорядження про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті. З 4 листопада 2 грн. коштує одна поїздка в метрополітені, якщо пасажир купує один жетон на проїзд. Проїзд у наземному транспорті коштує 1,5 грн., якщо купити квиток завчасно в кіоску, і 2 грн. – якщо купити в салоні автобуса, трамвая, тролейбуса.

5 листопада прокуратура Києва розпочала перевірку дотримання столичною міською державною адміністрацією законодавства при введенні нових тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: