Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Trash Bucket Challenge поширюється: у Запоріжжі "отамана-сепаратиста" викинули на смітник

"Отаман" позбувся свого звання за антиукраїнську поведінку

19 вересня представники запорізької Самооборони і Правого сектору закинули в сміттєвий бак колишнього отамана Війська Запорозького Олександра Панченка.

"Отаман" розгулював по місту з георгіївською стрічкою. Після нетривалої бесіди самооборонівці скрутили його і викинули в сміттєвий бак, а також облили голову йодом.

Олександра Панченка нещодавно позбавили звання отамана Війська Запорозького за антиукраїнську поведінку та сепаратистські настрої.

За словами активістів з Правого сектора і Самооборони, вони довгий час намагалися вийти на контакт з Панченко, але він переховувався. Учасники інциденту прокоментували ситуацію так: "Козаки-патріоти викинули козака-зрадника".

Нагадаємо, нову українську традицію - викидати на смітник чиновників-корупціонерів або неугодних нардепів - ввели активісти Одеси, які кинули у смітник хабарника, працівника фонду соціального страхування Олега Руденка.

Потім у Києві під Верховною Радою активісти відправили туди ж народного депутата Віталія Журавського, який був автором скандального закону про наклеп.

Також обурені законом про спецстатус Донбасу мітингувальники намагалися викинути у сміттєвий бак дружину Луценка.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції