Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тренер розповів, коли бачив востаннє 11-річного хлопчика, тіло якого знайшли біля колій

Тренер розповів, коли бачив востаннє 11-річного хлопчика, тіло якого знайшли біля колій

Діти не знали про загибель їхнього товариша за групою.

Вся група, яка їхала разом з 11-річним Тимофієм, тіло якого виявили біля колій - і діти, і тренери – нині дають свідчення правоохоронцям.

Тренер Володимир Костюк
facebook/Володимир Костюк
Володимир Костюк

Як розповів ТСН тренер з айкідо Володимир Костюк, який і возив дітей на відпочинок до Яремчі, ввечері він пересвідчився у тому, що всі діти сплять і бачив Тимофія сплячим.

"Я поки нічого толком сказати не можу, працює слідча група і намагається зрозуміти, що сталося. Мені зараз треба зрозуміти, що з моєю дитиною. Бо вони всі і мої діти, я його знаю дуже давно, і мені зараз дуже важко. Жодних конфліктів в потягу не було, я бачив, як він спав. Я його особисто уклав і особисто підійшов, на нього подивився. На під'їзді до Києва ми виявили, що його немає. Близько 5-ї ранку", - розповів Костюк.

Цю інформацію підтвердила і тренерка Ірина, яка також супроводжувала групу. Каже, що вони ретельно пересвідчились з вечора, що всі діти на своїх місцях і сплять.

Водночас мати однієї з дівчат, яка була у групі, розповіла ТСН телефоном, що діти навіть не знали про загибель їхнього товариша – про це їм розповіли вже слідчі у Києві.

"Довіряю повністю цьому тренеру. Це не перша їхня поїздка. Думаю, це прикра випадковість. Мені дуже шкода цієї дитини. Я не розумію, за що постраждали і батьки, і тренери, і діти – вони всі не заслужили цього, мені дуже шкода, що так сталося", - сказала матір дівчинки Лариса.

Нагадаємо, 25 липня у селі Волоське Хмельницької області поблизу залізничної колії виявили тіло дитини. З'ясувалось, що загиблий – 11-річний киянин, він повертався з відпочинку у Яремчі потягом "Рахів-Київ".

Відео На Хмельниччині знайшли тіло 11-річного хлопчика, який міг випасти з потяга

Підліток повертався зі спортивного табору в Яремче до Києва. Разом із ним була ціла група дітей. Як таке могло трапитися, наразі з'ясовує поліція. Що вдалося дізнатися ТСН - дивіться у прямому включенні.  

На Хмельниччині знайшли тіло 11-річного хлопчика, який міг випасти з потяга

Залиште свій коментар

Вибір редакції