Третина міліціонерів Харкова замішані в наркоторгівлі

Міжрегіональну злочинну групу організував вищий офіцерський склад харківської міліції.

СБУ і прокуратура затримали 8 співробітників харківського обласного і міського управлінь МВС, яких обвинувачують у торгівлі наркотиками.

За інформацією Служби безпеки, міжрегіональну злочинну групу організував вищий офіцерський склад харківської міліції.

У центрі мережі, яка об’єднувала не лише українські, але й міжнародні (зокрема до Росії, Польщі й Туреччини) наркотичні канали, "сидів" один із заступників начальника відділу боротьби з незаконним оборотом наркотиків Харківської області.

"Ця людина (заступник начальника) отримувала наркотичні речовини. Затримали також начальника відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх міськуправління, який організував систему збуту наркотиків серед молоді", - повідомили в прес-центрі СБУ.

Останній відповідав за збут "дурману" у нічних клубах і на дискотеках.

Затримали міліціонерів "на гарячому", під час транспортування чергової партії зілля. У них вилучили понад 20 кг макової соломки, 12 тисяч таблеток трамадолу, декілька сотень штук екстезі та інших психотропних речовин. У той же день затримали постачальників з інших областей. У них вилучили наркотики і вогнепальну зброю.

За інформацією "Сегодня", 1 із затриманих – майор, інші – полковники і підполковники. Узяли їх протягом одного дня. 6 затриманих зараз у СІЗО, ще 2 – на підписці про невиїзд.

За даними СБУ, організована група на чолі з вищими чинами обласної міліції діяла з початку цього року.

За даними джерела видання, макову соломку, трамадол та екстезі завозили з Полтавської й Сумської областей, з Європи – екстезі та кокаїн, з Росії – метамфетаміни і трамадол.

"З Харківщини також транзитом перекидали в ЄС героїн і маріхуану, макову соломку і готову ширку. Вражають обсяги. На складах зберігалися сотні кілограмів зілля. За попередніми підрахунками, десь на 20 млн гривень", - каже джерело.

За матеріалами СБУ, міськпрокуратура порушила кримінальну справу за ст. 307 ч. 2 КК "Незаконне виробництво, збереження, перевезення і збут наркотиків". Їм загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Джерело, близьке до правоохоронних органів, повідомило, що "чистки" в міліції будуть тривати.

"У наркоторгівлі задіяні до 30% харківських міліціонерів, які замість бандитів зайняли цю нішу в Харкові", - каже джерело.

У СБУ кажуть, що харківський випадок – не єдиний. За словами прес-секретаря СБУ Марини Остапенко, 2 роки тому в Керчі за торгівлю наркотиками затримали "весь відділ БНОН (відділ з боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС) – 7 осіб! – вони налагодили постачання наркотиків".

"Зараз міліціонерів-"перевертнів" затримуємо майже щотижня за різні злочини", - повідомила вона.

Нагадаємо, Юрій Луценко минулого року говорив про наявність у слідства доказів про причетність представників влади Харкова до організації наркотрафіка.

Читайте також:

У Луценка є докази причетності харківської влади до наркотрафіка

Підполковника СБУ затримали при спробі продати наркотики

Лікарі наркодиспансеру розповсюджували наркотики

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: