Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Третина мобілізованих прикордонників з Чернігівщини вирішила залишитися на службі

47 прикордонників служитимуть ще один рік. 

Кожен третій мобілізований прикордонник на Чернігівщині захотів лишитися на службі. Минув рік, відколи вони отримали повістки до військкоматів, залишили цивільну роботу, родини і пішли охороняти державний кордон. 17 березня їм офіційно зачитали наказ про демобілізацію. Але повертаються додому не всі. 47 прикордонників вирішили служити ще один рік. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Юрій Косов працював прес-секретарем у райдержадміністрації. Навесні минулого року пішов до військкомату добровольцем і потрапив до прикордонного загону. Охороняв північний кордон з Росією. Зізнається, що цей рік його змінив.

"Кардинально змінилася думка стосовно наших сусідів так званих. А врешті, я побачив людей, готових захищати країну зі зброєю в руках", - каже він.

Юрій Косов вирішив, що лишається у прикордонному загоні іще на рік, бо загроза для його країни не зникла.

Кожен третій демобілізований чернігівський прикордонник вирішив продовжити службу. В кожного своя мотивація. Костянтин Койда не може розлучитися із хлопцями, з якими пройшов бої за Станицю Луганську.

"Ті хлопці, які були з нами мобілізовані, це був щит і опора. Я залишаюсь в подальшому на службі. Буду виконувати роботу, яку я знаю", - каже Костянтин.

Решта хлопців повертається додому вже сьогодні. На службі їх замінять новобранці. Втім, це не означає, що повістка з військкомату більше до них не прийде. Щоправда, повторно мобілізувати їх зможуть не раніше, ніж за три місяці.

Нагадаємо, у "Десні" на Чернігівщині 5 тисяч мобілізованих проходять випробування висотою і вогнем.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Відео Кожен третій мобілізований прикордонник на Чернігівщині захотів лишитися на службі

Залиште свій коментар

Вибір редакції