Третина нового Кабміну - уродженці Донбасу та Росії

Серед нових членів уряду 8 уродженців Донеччини, 5 - Київщини, троє - Росії. 14 українських областей не мають своїх уродженців у складі нового Кабміну.

Вісім з 29 міністрів нового Кабміну народилися в Донецьку або Донецькій області. На другому місці за кількість своїх уродженців в уряді – Київ (троє міністрів народилися безпосередньо в столиці, ще двоє – у Київській області).

Третє місце ділять Дніпропетровська область (3 нових міністра) і Росія (є батьківщиною 3 міністрів). 14 українських областей не мають своїх уродженців у складі нового Кабміну.

На Донеччині народилися: міністр вугільної промисловості Юрій Ященко, міністр у справах молоді і спорту Равіль Сафіуллін, віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков, перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв, міністр палива і енергетики Юрій Бойко, віце-прем'єр з питань аграрної політики Віктор Слаута, міністр фінансів Федір Ярошенко і міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов.

У Києві народилися міністр освіти Дмитро Табачник, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко і віце-прем'єр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко. З Київської області родом міністр транспорту і зв'язку Костянтин Ефименко і віце-прем'єр з питань правоохоронної діяльності Володимир Сівкович.

В Дніпропетровську та області народилися троє міністрів – міністр промполітики Дмитро Колєсніков, міністр ЖКХ Олександр Попов, міністр будівництва і регіонального розвитку Володимир Яцуба.

У Житомирській області народилися міністр аграрної політики Микола Присяжнюк і міністр юстиції Олександр Лавринович.

Уродженці Львівської області – міністр культури і туризму Михайло Куліняк і міністр охорони здоров'я Зиновій Митник.

По одному міністрові родом із Закарпатської (глава МНС Нестор Шуфрич), Луганської (віце-прем'єр з питань регіональної політики Віктор Тихонов), Вінницької (міністр оборони Михайло Єжель), Одеської (міністр економіки Василь Цушко) і Кіровоградської області (міністр охорони навколишнього середовища Віктор Бойко).

Троє членів нового Кабміну народилися в Росії: прем'єр-міністр Микола Азаров (м. Калуга), міністр праці і соціальної політіки Василь Надрага (м. Каменськ, Бурятія) і міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов (м. Петропавловськ-Камчатський).

Віце-прем'єр-міністр з економічних питань Сергій Тігіпко уродженець молдавського села Драгонешти.

При цьому 14 українських областей – Волинська, Запорізька, Івано-Франківська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська і Чернівецька – не мають своїх уродженців у складі нового Кабміну.

Читайте також:

Уряд Азарова: "Казнокрад", конферансьє, продавець та інші

Новий міністр культури живе за межею бідності

Тимошенко: новий уряд повністю складений з олігархів

Нові міністри оприлюднили свої декларації про доходи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: