Третина українців вважає Ющенка кращим за Януковича

Кількість українців, які вважають чинну владу гіршою за попередню перевищила частку тих, які вважають навпаки.

Вперше після виборів президента України частка респондентів, які вважають, що нинішня влада гірша, ніж попередня (32,5%) перевищила частку тих, хто вважає, що нинішня влада краща, ніж попередня (18,2%).

Про це свідчать дані дослідження Центру Разумкова.

Проте, відносна більшість опитаних (41,2%) схиляються до думки, що нинішня влада нічим суттєво не відрізняється від попередньої. 

При цьому все менше громадян вважають, що положення справ, яке зараз склалося у країні є виключно або перш за все наслідком діяльності попередньої влади. Такі відповіді дали чверть опитаних (24,7%). Водночас, 38,8% респондентів покладають відповідальність за нинішній стан справ виключно або перш за все на чинну владу.

Серед оцінок діючої влади у суспільстві переважають такі: "Нова влада не виправдала моїх сподівань" (27,2%), "Я від нової влади нічого доброго не очікував, так і сталося" (22,2%), "Я від нової влади нічого доброго не очікував, але вона виявилася ще гіршою, ніж я думав»" (20,0%).

Лише на четвертому місці за популярністю виявився вислів "Ще рано давати оцінку діям влади". Зовсім рідко опитані відповідали "Дії нової влади виправдали мої надії" (5,6%) і "Дії нової влади виявилися кращими, ніж я очікував" (2,3%).

Загальний рівень протестних настроїв населення не збільшився, у порівнянні з лютим, проте дещо зросла кількість громадян, які готові взяти участь у законних акціях протесту з економічних причин.

За даними того ж опитування Центру Разумкова, президентські рейтинги Віктора Януковича (16,7%) та Юлії Тимошенко (13,3%) практично зрівнялися.

Також соцдослідження показало, що рейтинг Партії регіонів продовжує знижуватися.

Читайте також:

Опитування: Янукович втратив третину прихильників

Топ-10 невиконаних обіцянок Януковича

Віктор Янукович став політиком року у Росії

Рейтинг Януковича за рік упав удвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: