Третина українців вважає, що Ющенко хоче бачити Яценюка президентом

Все більша кількість громадян сприймає Арсенія Яценюка важливою фігурою у великій політиці України.

33,8% опитаних Київським міжнародним інститутом соціології вважають, що Віктор Ющенко хотів би бачити своїм спадкоємцем на посаді президента колишнього голову Верховної ради, депутата від НУ-НС Арсенія Яценюка.

Респондентів попросили відповістити на запитання, кого з перерахованих політиків, на їх думку, Ющенко хотів би бачити своїм спадкоємцем на посаді президента як того, хто міг би найкраще, з його погляду, продовжити його політику.

При цьому 4,2% опитаних уважають, що Ющенко хотів би бачити своїм спадкоємцем лідера Партії регіонів Віктора Януковича, 3,5% - прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, 2,4% - спікера ВР Володимира Литвина.

19,2% респондентів вважають, що Ющенко не хотів би бачити своїм спадкоємцем ні кого з них, 3,2% - хотів би бачити спадкоємцем іншого політика.

30,9% - не змогли відповісти, 2,7% - відмовилися відповісти.

Опитування проводилося 3-12 квітня, у його рамках були опитані 1 984 респонденти, старші 18 років по всій Україні, статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Як повідомляв ТСН.ua, Ющенко назвав Яценюка перспективним політиком з "гумором і фантазією". В той же час він заявив, що не збирається допомагати Яценюку стати президентом, оскільки той є досить "самодостатнім".

Лідер комуністів Петро Симоненко також вважає Ющенка зацікавленим в обранні Яценюка на посаду президента.

У свою чергу сам Яценюк має намір визначитися за участю у виборах президента в травні, після того, як йому виповниться 35 років – це мінімальний вік, необхідний для обрання президентом.

Читайте також:

Ющенко вважає Яценюка "великим політиком з фантазією"

Тимошенко таємно зустрілася з Януковичем і Медведчуком - ЗМІ

ЗМІ: Тігіпко балотуватиметься у президенти

Опитування: Янукович залишився головним кандидатом у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: