Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Третій день пошуків рибалок на Канівському водосховищі: рятувальники дивуються цілковитій відсутності зачіпок

Досі немає ані натяку на те, де можуть бути зниклі та що з ними трапилося.

Понад півсотні чоловік шукали вдень зниклого рибалку та його 12-річного сина на Канівському водосховищі, але жодної зачіпки досі немає. Відсутній навіть човен, на якому люди вийшли на воду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Рятувальники розводять руками – розшукувані наче зникли без сліду. Пошуковці переконують, що перевірили усю територію, більшість прилеглих островів, із самого ранку всю акваторію від Переяслав-Хмельницького до Канева вчергове перевірив гелікоптер – облетіли обидва береги, частково саме водосховище, придивлялися до будь-чого схожого на човен або його частини, рятувальні жилети, але нічого не виявили. Працівники ДСНС вважають, що навіть якщо човен перевернувся, його б мали помітити, адже саме ця модель не тоне. Але припускають, що хтось банально міг його забрати, якщо пустого човна прибило до берега, тому до пошуків підключають і поліцію.

ВідеоДо пошуків батька з сином на Канівському водосховищі долучилася поліція

Місце виявлення човна допомогло б визначити і приблизне знаходження зниклих людей. За найпершою версію, в моторки могло просто скінчитися пальне. Батько зниклого рибалки каже, що на воді той був не новачок, а бак катера був наполовину повний. Чоловік припускає, що рибалок міг підвести двигун, і човен заглух посеред водойми. Не додає оптимізму те, що для чоловіка це був лише другий вихід саме на новому катері. "Вони в суботу з друзями на ту сторону пройшли і вернулись назад. І ото в неділю він зірвався, нікому нічого не сказав, тільки жінці сказав, що поїхав, і все", - розповідає батько і дідусь зниклих рибалок. Однак рідні не втрачають надії на те, що знайдуть зниклих живими. Пошукову операцію відновлять у середу з настанням світлої частини доби.

Як повідомлялося, у неділю зникли 12-річний хлопчик Денис та його батько Олег, які вирушили на власному човні рибалити. Рідні передають ТСН їхні фотографії в надії, що хтось бачив цих людей. "Він виходив на воду в брюках камуфляжних, на ньому була куртка чорна. На онуку рятувальний помаранчевий жилет, з ними був той жилет", - розповів дідусь зниклого хлопчика.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції