Третьокласник затероризував школярів до відмови ходити на уроки в Кривому Розі

Третьокласник затероризував школярів до відмови ходити на уроки в Кривому Розі

Фото: ТСН

Діти вже кілька днів демонстративно ігнорують навчання через агресивну поведінку однолітка.

У Кривому Розі учні 3-го класу відмовилися відвідувати школу через однокласника, яких їх б'є та штрикає гострими предметами. Батьки вимагають, щоби із проблемним хлопчиком почав працювати шкільний психолог, але мати цього школяра написала категоричну відмову, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Діти бояться ходити в школу, батьки бояться пускати дітей, тому що він може спричинити їм якусь шкоду, як це дійсно відбувається", - твердить учитель молодших класів Тетяна Логачевська. "Він просто бере мене й олівцем по голові штрикає", - твердить учениця 3-А школи №121 Дарина Маковецька. "Ламав олівці та кидав нам в очі. Мені ось так ззаду шандарахнув – ледве в око не влучив", - каже її однокласник Ярослав Гайдук. "Посеред уроку приніс шприц і почав зі шприцом за дітьми бігати", - розповіла мати постраждалого учня Надія Романко.

У Кривому Розі цілий клас відмовляється ходити до школи через одного хлопчика

У Кривому Розі цілий клас відмовляється ходити до школи через одного хлопчика

Батьки показують фото з пошарпаними дитячими руками та обличчями, є навіть синці на шиї, бо одного з хлопців новий однокласник душив. За що – постраждалий так і не зрозумів. "Підійшов і почав душити. Потім до нього підійшли всі хлопці та відчепили від мене його", - твердить Станіслав Дідич. Дорослих обурила не лише войовнича поведінка хлопця, але й реакція на скарги його матрі, котра пояснила ситуацію тим, що її дитина завойовує авторитет у новому колективі. "Від роботи зі шкільним психологом мама відмовилася, від роботи із соціальним педагогом теж відмовилася, тому приймаємо крайні міри – діти не будуть відвідувати заняття", - пояснила позицію батьків Ірина Норенко.

Акція протесту вже триває кілька днів – уроки відвідує тільки проблемний хлопець. Його мати чергує в коридорі та забороняє знімати дитину на камеру. "У мене дитина нормально грає з дітьми. Я вважаю, це йде війна батьків", - твердить жінка. Натомість шкільний психолог впевнена, що  третьокласнику потрібна її допомога. "Якби мама дала дозвіл на роботу з дитиною, я впевнена, що поведінка дитини коригувалася б", - переконана Альона Ходас. Директор школи визнає, що ситуація патова, бо за законом мати дійсно має право на відмову. "Змусити не можемо", - констатує Сусанна Парахіна. Перевести хлопця в інший клас або школу теж не можуть, бо мати принципово хоче залишити сина в цій.

Компроміс тепер шукатиме спеціальна комісія. "Буде ювенальна інспекція, буде служба у справах дітей, усі зацікавлені сторони, хто зможе допомогти", - обіцяє головний спеціаліст управління освіти Кривого Рогу Вікторія Полякова. Доки інші батьки готуються до дебатів, мати проблемного хлопчика звернулась по допомогу до юриста.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація