Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Третя світова або міжнародне право. Савченко назвала шлях для повернення Криму

Нардеп після повернення на Батьківщину дала першу прес-конференцію.

Надія Савченко переконана, що для повернення окупованого РФ Криму існує два шляхи.

Одним із них вона бачить третю світову війну. Більше того, в колишньої бранки РФ є передчуття, що ця війна все ж розпочнеться.

Про це Надія Савченко заявила під час своєї першої прес-конференції після повернення.

Окрім цього нардеп пояснила, як у Росії маніпулюють із новинами, зокрема й на тему Криму.

"На жаль, мені два роки доводилось дивитися російське телебачення. Те спекулювання, яке там відбувається, те, як історія обрізається і береться з того періоду, який вигідний (я просто ще не бачила телебачення України. Я ще подивлюсь, що воно говорить), але я думаю, що роль пропаганди має місце в кожному  телебаченні, проте потрібно хоча б дружити з головою. Дуже сильно обрізається історія. Береться якась частина, де вигідно і говориться, наприклад, "Крим був з Росією з такого-то дня, тому ми повернули історичну справедливість", - пояснила Савченко.

Льотчиця запропонувала журналістам згадати історію та переконатися, що, якщо дивитися глибше, то вийде, що багато земель не належали Росії.

За словами Савченко, своїми діями Росія порушила міжнародне право.

"Росія порушила міжнародне право. Вона дала колихання у світі в якихось точках, що веде до Третьої світової, тому що люди знову згадали, що таке війна. Цього не треба було робити", - пояснила Савченко.

Нардеп вбачає два шляхи повернення окупованої території.

"Стосовно того, як повертати? Війною, як говориться, треба було Крим не віддавати. Був певний період, коли нам треба було йти і захищати нашу землю. Ми його пропустили. Чому пропустили? Це теж питання. Ви теж маєте право спитати у мене, тому що я була лейтенантом Збройних сил України і я повинна була захищати. Тому я і пішла захищати Донбас, бо не встигла піти в Крим. Я відчувала, що може бути третя світова війна і у мене це погане передчуття ще не закінчилась. Якщо буде третя світова війна - Крим повернеться.

Якщо не третьою світовою війною, то Крим повернеться роботою над міжнародним правом. І достукавшись до людей, що вони зробили помилку і виправлять це", - пояснила Савченко. 

Нагадаємо, що українську льотчицю Надію Савченко після 708 днів полону повернули на Батьківщину.

Президентський борт приземлився в аеропорту "Бориспіль" 25 травня вдень. Колишню бранку РФ, яка вийшла з літака босоніж, зустрічав натовп журналістів та політики.

Зокрема, з величезним букетом, від якого Савченко відмовилася, прибула Юлія Тимошенко.

До слова, родичам льотчиці – її сестрі та матері – ніхто не повідомив точного часу прибуття Надії. Вони були вимушені їхати до літовища своїм ходом.

Після зустрічі із журналістами та гнівної промови на адресу нетактовних працівників пера, Савченко поїхала до Адміністрації Президента.

Там льотчиця подякувала військовим та українцям за те, що повернулася. Крім того, жінка вибачилася перед побратимами за те, що досі жива.

Президент України, своєю чергою, за незламність волі та жертовність вручив Савченко орден "Золота Зірка".

Відео Я готова ще раз покласти своє життя за Україну - Савченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції