Третьяков висміяв "розмишлізми" Балоги

Віктор Балога має більше часу приділяти "ремонту" свого Секретаріату, вважає представник НУ-НС Олександр Третьяков.

Заступник голови фракції "Наша Україна – Народна самооборона" Олександр Третьяков радить керівнику президентського Секретаріату Віктору Балозі не лізти в парламентські справи.

"Размишлізми голови СП про дострокові вибори, про його підлеглих – про майбутнє партії "Наша Україна" виглядають смішними та провокаційними, оскільки ані до виборів, ані до партії працівники Секретаріату не мають ані найменшого відношення", - йдеться у заяві Третьякова.

"Замість того, щоб огульно розвішувати ярлики на коаліцію та на обраних народом представників Верховної ради, Вікторові Івановичу варто було хоча б створити ілюзію продуктивної роботи з Кабінетом міністрів і парламентом, якщо цього не виходить робити реально та щиро", - радить депутат.

Він впевнений, що навіть такий крок Балоги високо оцінять у суспільстві.

Інтерв'ю Віктора Балоги, в якому він гостро розкритикував прем'єра Юлію Тимошенко, повідомив точну дату президентських виборів, і заявив, що лідер КПУ Петро Симоненко хоче лише догодити БЮТ, було опубліковано в п'ятницю, 13 березня.

Чільник СП, зокрема, видав такі заяви, як "Фірташ – це людина, яку кинули в багаття на поживу аборигенам тільки для того, щоб Юлія Володимирівна могла з кимось повоювати", або "Симоненко так надихнувся виконанням доручень Тимошенко, що скоро виборці перестануть розуміти, є він членом партії "Батьківщина" (голова Юлія Тимошенко) або главою Компартії".

Читайте також:

Балога: Тимошенко уклала з Черновецьким "пакт про ненапад"

Балога: Фірташа кинули у вогонь, аби Тимошенко було з ким воювати

Експерти: Балога видає бажане за дійсне

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: