Три депутати від НУ-НС заявляють, що не голосували за скандальний закон

Нардепи заявляють, що не голосували, але їх прізвища присутні в списках народних обранців,які підтримали законопроект Лавриновича.

Депутати від НУ-НС Микола Круць, Олександр Клименко та Ірина Геращенко заявляють, що 3 лютого не голосували за внесення змін до закону про вибори президента.

Про це повідомили у прес-службі НУ-НС.

Обидва депутати заявляють, що в момент голосування були відсутні у сесійній залі й фізично не могли проголосувати за зміни до закону про вибори президента.

Водночас, у опублікованому на сайті Верховної ради поіменному списку депутатів, які підтримали даний закон, серед інших, числяться прізвища Круць, Клименко й Геращенко.

3 лютого на позачерговому засіданні Верховна рада ухвалила у другому читанні й у цілому запропонований регіоналами законопроект про внесення змін до закону "Про вибори президента" (щодо організації роботи виборчих комісій).

Відповідно до документа, скасовується норма про те, що засідання виборчої комісії є повноважним, якщо в ньому бере участь не менше двох третин від складу комісії, тобто ліквідовано поняття кворуму в діяльності виборчих комісій.

Нагадаємо, Верховна рада проголосувала за зміни до закону про вибори 3 лютого. Ухвалення скандального законопроекту, який підтримали 233 депутати, супроводжувалося бійками та блокуванням трибуни.

Президент Віктор Ющенко 4 лютого підписав зміни до закону про вибори.

У свою чергу прем'єр-міністр Юлія Тимошенко протистояла ухваленню цього закону, називаючи його загрозою демократії й чесним виборам.

Читайте також:

Турчинов попередив, що світ не визнає вибори в Україні

Ющенко підписав скандальні зміни до закону про вибори

Тимошенко: Янукович поміняв закон, щоб отримати можливість фальсифікувати вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: