Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Три екс-президенти України підписали звернення щодо автокефалії української церкви

Перед цим колишні очільники держави провели дискусії.

Колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко підписали звернення щодо створення в Української православної автокефальної церкви.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

У зверненні колишні очільники країни підтримали звернення до Вселенського Патріарха Варфоломея щодо створення в Україні автокефальної православної церкви. 

"Ми вважаємо, що надання автокефалії Константинопольською матір'ю-церквою зіграє важливу роль у зміцненні незалежності України, духовної і національної єдності нашого народу, розвитку релігійної свободи в Україні, сприятиме плідному міжконфесійному діалогу в нашій країні", - сказав Кравчук. 

Він додав, що між екс-президентами відбувалася дискусія, після якої вони вирішили підписати таке звернення. 

ВідеоУ Сумах організували хресний хід на підтримку автокефалії української православної церкви

Близько півтисячі вірян почали рух від Воскресенського собору, де зранку провели молебень за визнання єдиної помісної церкви. Середмістям понесли церковні хоругви й державні прапори. Біля пам’ятного знаку на честь героїв Майдану помолилися за загиблих, відправили службу і центральному цвинтарі міста, де поховані полеглі герої АТО. 

У Сумах організували хресний хід на підтримку автокефалії української православної церкви

Нагадаємо, 22 квітня стало відомо, що Вселенський Патріархат розпочав процедури, необхідні для надання автокефалії Українській православній церкві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції