Три Героя України просять відпустити Тимошенко на поруки

Автори звернення вважають, що арешт голови опозиційної партії, екс-прем'єра, є безпідставним і неприпустимим для будь-якого демократичного суспільства.

Герой України, двічі Герой праці, заслужений шахтар, почесний громадянин Луганської області і міста Свердловська Володимир Мурзенко; Герой України, Герой Соціалістичної праці, кавалер знака Шахтарська слава трьох ступенів, почесний шахтар України Микола Скрипник та Герой України Віктор Бондарєв просять відпустити колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко з-під арешту під їх особисту поруку.

Про це йдеться заяві, підписаній трьома Героями Україні, повідомили в прес-службі луганської обласної організації партії ВО "Батьківщина".

Як повідомляється, автори звернення вважають, що арешт відомого політичного діяча, голови опозиційної партії і екс-прем'єра є безпідставним і неприпустимим для будь-якого демократичного, правового суспільства, а позбавлення волі лідера "Батьківщини" є "політичною розправою діючої влади над опозицією, що порушує верховенство права, нівелює принципи справедливості та незалежності судочинства в нашій країні".

Мурзенко, Скрипник і Бондарєв також заявили: "Ми не хочемо, щоб в Україну замість демократії панував авторитарний режим. Це неприпустимо".

Звертаючись до судді Печерського райсуду Родіону Кірєєву, автори звернення просять змінити запобіжний захід для Тимошенко і передати її на їх особисту поруку.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва відмовився у п'ятницю, 12 серпня, прийняти до розгляду апеляцію захисту Тимошенко на рішення Печерського районного суду Києва про зміну їй запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Усі подробиці арешту Юлії Тимошенко читайте у спецрозділі ТСН.ua

Читайте також:

Тимошенко спробують звільнити через Верховний суд

У Генпрокуратури є свідчення, що вбивство Щербаня оплатили Тимошенко і Лазаренко

Тимошенко проведе наступні вихідні у СІЗО

ПАРЄ вимагає відпустити Тимошенко з-під арешту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: