Три інвестори опублікували проекти будівництва сміттєпереробного заводу під Львовом

Вартість проектів коливається від 55 до 96,5 мільйона євро.

У п'ятницю, 19 травня, у Львівській обласній державній адміністрації представили три фірми-учасниці конкурсу з вибору інвестора, які заявили, що мають намір спорудити сміттєпереробний завод на Львівщині. Про це повідомляє "Укрінформ".

"На засіданні комісії з вибору інвестора на будівництво заводу з переробки та утилізації твердих побутових відходів на території Львівської області троє інвесторів презентували свої проектні пропозиції",- зазначила заступник голови ЛОДА Ірина Гримак.

В конкурсі беруть участь такі компанії: інвестиційно-екологічна компанія "ІЕК", яка претендує на будівництво заводу на ділянці у с. Бронниці, Дрогобицького району, хоче збудувати завод із термічної переробки відходів для вироблення електро- і теплоенергії - вартість будівництва такого проекту становитиме від 55 до 65 мільйона євро. Товариство "Вейст Менеджмент Системс", яке претендує на ділянку у Миколаївському районі, пропонує технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива (здобувається в результаті сортування відходів) - вартість проекту – 89 мільйона євро. Та організація "Глассворк технолоджі" також хоче спорудити сміттєспалювальний завод, який вироблятиме теплову та електричну енергію на ділянці у Миколаївському районі вартістю - 96,5 мільйона євро.

Результати конкурсу оголосять 10 червня.

Нагадаємо, 21 квітня, мер Львова Андрій Садовий повідомив, що у Львові ухвалили Меморандум для вирішення проблеми утилізації сміття. Своєю чергою прем'єр-міністр України Володимир Гройсман уточнив, що спеціальний дворічний Меморандум про поводження з твердими побутовими відходами було укладено та підписано керівниками ЛОДА, Львівської облради та міськради та представниками органів місцевого самоврядування Львівщини (понад 10 районів області) при посередництві Кабміну. 

ВідеоНа межі екологічної катастрофи: міський голова Львова готовий оголосити надзвичайний стан

Залиште свій коментар