Три інвестори опублікували проекти будівництва сміттєпереробного заводу під Львовом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість проектів коливається від 55 до 96,5 мільйона євро.

У п'ятницю, 19 травня, у Львівській обласній державній адміністрації представили три фірми-учасниці конкурсу з вибору інвестора, які заявили, що мають намір спорудити сміттєпереробний завод на Львівщині. Про це повідомляє "Укрінформ".

"На засіданні комісії з вибору інвестора на будівництво заводу з переробки та утилізації твердих побутових відходів на території Львівської області троє інвесторів презентували свої проектні пропозиції",- зазначила заступник голови ЛОДА Ірина Гримак.

В конкурсі беруть участь такі компанії: інвестиційно-екологічна компанія "ІЕК", яка претендує на будівництво заводу на ділянці у с. Бронниці, Дрогобицького району, хоче збудувати завод із термічної переробки відходів для вироблення електро- і теплоенергії - вартість будівництва такого проекту становитиме від 55 до 65 мільйона євро. Товариство "Вейст Менеджмент Системс", яке претендує на ділянку у Миколаївському районі, пропонує технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива (здобувається в результаті сортування відходів) - вартість проекту – 89 мільйона євро. Та організація "Глассворк технолоджі" також хоче спорудити сміттєспалювальний завод, який вироблятиме теплову та електричну енергію на ділянці у Миколаївському районі вартістю - 96,5 мільйона євро.

Результати конкурсу оголосять 10 червня.

Нагадаємо, 21 квітня, мер Львова Андрій Садовий повідомив, що у Львові ухвалили Меморандум для вирішення проблеми утилізації сміття. Своєю чергою прем'єр-міністр України Володимир Гройсман уточнив, що спеціальний дворічний Меморандум про поводження з твердими побутовими відходами було укладено та підписано керівниками ЛОДА, Львівської облради та міськради та представниками органів місцевого самоврядування Львівщини (понад 10 районів області) при посередництві Кабміну. 

Відео На межі екологічної катастрофи: міський голова Львова готовий оголосити надзвичайний стан

Залиште свій коментар

Вибір редакції