Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Три мільйони американців просять евакуації через смертельний ураган "Доріан", який не вщухає

Три мільйони американців просять евакуації через смертельний ураган "Доріан", який не вщухає

Негода забрала життя щонайменше сімох осіб.

Через ураган "Доріан" три мільйони людей у чотирьох американських штатах просять евакуюватися. Буревій  набрав швидкості та суне вздовж південно-східного узбережжя США, йдеться у ТСН.19:30.

У будь-якому місці стихія може врізатися в берег і зробити з ним те саме, що й із Багамськими островами, де вже є принаймні семеро загиблих. Крім того, "Доріан" залишив Багами на межі гуманітарної катастрофи. У воді за спекотних літніх умов надзвичайно швидко ширяться бактерії.

Відео Приблизно 3 мільйони американців просять евакуюватись унаслідок убивчого урагану "Доріан"

Принаймні 7 людей загинули на Багамських островах внаслідок буревію "Доріан". Він суне на США. Цифра неостаточна, адже рятувальники тільки зараз мають можливість дістатися до затоплених районів. Стихія обійшла стороною Флориду і йде на північ.    

Приблизно 3 мільйони американців просять евакуюватись унаслідок убивчого урагану "Доріан"

Буревій повільно суне на Флориду. Нашим українцям у Маямі пощастило, бо негода обійшла їх стороною, як і більшу частину штату.

Утім, не обійшли люди, здатні наживатися на халепі. Хтось піднімає до дев'яти доларів ціни на воду, яка тиждень тому не коштувала і трьох. Хтось  під виглядом допомоги заходить до осель і грабує їх. Мародери - одна з головних причин, чому люди відмовляються евакуюватися навіть з місць, де це - обов'язково. 

Кореспондентка ТСН Яна Слєсарчук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції