Ймовірно, знайдені кінцівки належали чоловіку похилого віку.

На території дачного кооперативу між містами Нова Каховка і Таврійськ, поблизу берега у воді знайшли мішок з людськими кінцівками в всередині.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Під час огляду території поліцейські знайшли ще 2 мішки з іншими фрагментами тіла людини. За попередньою інформацією, знайдені кінцівки належать чоловіку похилого віку.

Фрагменти тіла вже направлені на експертизу.

"Ми відпрацьовуємо найрізноманітніші версії цього жорстокого вбивства, проводимо ряд оперативно-розшукових заходів по встановленню особи та затриманню нелюда. Над розкриттям резонансного злочину працюють найдосвідченіші оперативники карного розшуку та слідчі обласного главку поліції, опитуються жителі прилеглих будинків, перевіряються особи, які можуть бути причетні до вбивства" ,- повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Головного управління поліції в області Микола Цап. 

Злочин перебуває на контролі керівництва поліції в області. Наразі розпочате кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України "Умисне вбивство". 

Поліція просить допомоги із встановлення особи злочинця у громадян, які могли бути свідками злочину чи володіють якоюсь інформацією.

Нагадаємо, в нібито взірцевому дитячому будинку сімейного типу не вберегли одну з дівчаток. Слідство переконане, що названі батьки Тетяна та Юрій Кудрявцеви в червні вдвох спалили тіло 6-річної Аміни Менго, а останки кинули в озеро. Для правоохоронців же розіграли виставу, що дівчинка загубилася.

Залиште свій коментар