Три партії "дихають" одна одній в спину - свіжі соцопитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідерами опитувань є партії Зеленського, Тимошенко та Порошенка.

Партія "Слуга народу" отримала найбільшу підтримку під час чергового соціологічного опитування, на другому місці розташувалася "ВО Батьківщина", третім став "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Про це свідчать результати опитування соціологічної служби Центру Разумкова.

Соціологічна служба підрахувала, що "якби вибори до парламенту відбулися б наступної неділі"  найбільше голосів вочевидь набрали б: партія "Слуга народу" (за неї готові проголосувати 18,0% тих, хто піде на вибори), Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (15,4%), Блок Петра Порошенка "Солідарність" (14,9%).

За партійними списками шанси подолати п’ятивідсотковий бар’єр також мали б такі політичні сили: Партія "Громадянська позиція" (8,0%), Партія "Опозиційна платформа – "За життя" (6,6%), Радикальна партія Олега Ляшка (5,0%).

опитування парламентські вибори
Центр Разумкова

Загальнонаціональне дослідження проведене від 7 до 14 лютого 2019 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

ВідеоСпостерігачів з Росії не пустять на вибори в Україні

Спостерігачів із Росії не пустять на вибори в Україну. Народні депутати ухвалили закон, який забороняє бути офіційним спостерігачем громадянам держави-агресорки, та особам, пропозиції щодо яких внесла країна-окупантка. За даними розвідки, РФ готує безпрецедентне втручання в українські вибори і вже передбачила на це близько 350 мільйонів доларів.

Спостерігачів з Росії не пустять на вибори в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції