Три партії змінили лідерів

Міністерство юстиції отримало офіційне повідомлення від СДПУ(о), партій "Київська Русь" та "Відродження українського села" про зміну своїх лідерів.

Міністерство юстиції отримало офіційне повідомлення від Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), партій "Київська Русь" та "Відродження українського села" про зміну своїх лідерів.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Мін’юсту.

Зокрема, згідно з повідомленням СДПУ(о), повноваження голови партії склав Віктор Медведчук. У повідомленні не повідомляється про обрання нового керівника партії.

Згідно з повідомленням партії "Київська Русь", повноваження голови склав Павло Баулін. Партія також не повідомляє про обрання свого нового керівника.

Партія "Відродження українського села" поінформувала Міністерство юстиції про складання повноважень головою партії Михайлом Шмиголем. Згідно з повідомленням, новим керівником партії обрано Володимира Бутка.

Відповідно до Закону "Про політичні партії в Україні", партії повинні інформувати Міністерство юстиції України про зміни назви, програми, статуту, керівних органів партії, їх адреси та місцезнаходження у тижневий строк після прийняття рішень з цих питань.

Соціал-демократична партія України (об’єднана) була зареєстрована Міністерством юстиції 1 липня 1996 року.

Партія "Київська Русь" пройшла реєстрацію в Міністерстві юстиції 13 квітня 2007 року.

Партія "Відродження українського села" була зареєстрована Мін’юстом 6 березня 2007 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: