Три з половиною мільйона українців можуть перехворіти грипом

В Україні прогнозують захворюваність майже трьох з половиною мільйонів осіб під час можливої сезонної епідемії грипу.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) прогнозує захворюваність майже трьох з половиною мільйонів осіб під час можливої сезонної епідемії грипу в Україну в 2010-2011.

Як повідомила в ході прес-конференції головний лікар центральної санітарно-епідеміологічної станції Міністерства охорони здоров'я Любов Некрасова, за статистичними даними за період з жовтня 2009 року по березень 2010 року, в Україні на грип та ГРВІ перехворіли 7,7 млн людей.

Головний інфекціоніст МОЗ Сергій Крамарєв прогнозує найбільшу активність трьох штамів грипу. "На цей рік вже є прогноз, що буде каліфорнійський грип А (H1N1), буде вірус грипу H3N2 і вірус грипу В", - повідомив він.

Також Крамарєв зазначив, що всі антигени цих трьох типів вірусу на сьогоднішній день введені у вакцину, яка буде на сезон 2010-2011 рекомендована для профілактики грипу.

Нагадаємо, 23 вересня міністр охорони здоров'я України Зіновій Митник, у зв'язку з наближенням сезонного збільшення чисельності захворювань на грип та ГРВІ, звернувся до глав обласних державних адміністрацій, міст Києва та Севастополя, прем'єр-міністра АР Крим з проханням передбачити можливість закупівлі вакцин для проведення профілактичних щеплень проти грипу.

Читайте також:

Українці готуються до епідемії грипу

Азаров: за місяць в Україні почнеться епідемія грипу

На Україну насуваються 3 штами грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: