Тримав немовля над балконом і погрожував викинути: нетверезий чоловік намагався позбутися однорічного малюка у Первомайську

Тримав немовля над балконом і погрожував викинути: нетверезий чоловік намагався позбутися однорічного малюка у Первомайську

pixabay.com

Чоловік та його співмешканка пиячили і за дитиною не доглядали.

У Первомайську Миколаївської області нетверезий чоловік намагався викинути з балкона однорічне немовля. Він тримав дитину над балконом 3 поверху.

Про цей кричущий випадок розповідають в управлінні у справах дітей Первомайської міської ради.

Так, до управління надійшло повідомлення від очевидців, які розповіли, що нетверезий чоловік ухопив однорічну дитину і погрожував викинути її з балкона, тримаючи малюка над балконом. Свідки розповіли, що у тій квартирі мешкає жінка з дитиною та її співмешканець - вони часто пиячать і не доглядають за дитиною.

На місце виїхали представники міської влади та працівники управління у справах дітей і перевірили умови проживання дитини. Вони виявили у кімнаті нетверезу жінку, яка спала, а на підлозі повзало брудне і голодне 1-річне немовля. Із їжі в нього була лише суміш.

В помешканні панував безлад, відчувався запах горілки, усюди були розкидані речі, був неприємний запах від жінки та дитини.

Інспектори встановили, що у жінки крім малюка є ще троє дітей, які з нею не проживають. Вони мешкають з родичами в іншому місті.

Працівники управління у справах дітей забрали немовля та помістили під нагляд лікарів в педіатричне відділення Первомайської міської лікарні.

"У матері є час для того, щоб останній раз подумати про життя власної дитини та змінити своє ставлення до виховання сина. Стосовно матері буде складено адміністративний протокол за ст.184 "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей", - зазначили в управлінні у справах дітей.

Нагадаємо, що у Донецькій області судитимуть 35-річного жителя Дружківки за побиття 7-річного пасинка. Прокуратура передала до суду обвинувальний акт.

Наступна публікація