Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трирічна дівчинка, яка постраждала від вибуху у Красногорівці, опритомніла після операції

Стан дитини важкий

Медики констатують, що стан Софійки Семидєтко, яка постраждала від вибуху у Красногорівці, тяжкий, але багатогодинна операція була успішною і дитина опритомніла. Напередодні її доставили в обласну дитячу лікарню Дніпра, йдеться в ТСН.12.00.

 Їм вдалося навіть зберегти дитині пальчик, який ледве не відірвало. Дівчинка вже дихає самостійно. Поруч із нею мама.

Напередодні мала та ще двоє сусідських дітей зазнали мінно-вибухових поранень у хаті, коли дев'ятирічний хлопчик грався з металевим предметом, знайденим на вулиці. За попередніми висновками вибухотехніків, це була розривна куля. Двоє інших діток залишаються в лікарнях Донеччини. Вони одужують. А от у трирічної Софійки попереду ще операціі та тривале відновлення.

«Це запалення черевної порожнини в результаті попадання туди і крові, і кишкового вмісту. Він тривав. Тому єдиний спосіб залишити її разом з нами - це терміново її оперувати. Все це було зроблено», - каже керівник обласної дитячої лікарні Олександр Хітрик.

ВідеоТрирічна Софійка, яка постраждала від вибуху у Красногорівці, прийшла до тями в реанімації

Вона вже дихає самостійно. Поруч із нею мама. Медики кажуть, що стан дитини був тяжкий, але багатогодинна операція пройшла успішно. До Дніпра Софійку напередодні доправили швидкою з Донеччини і тамтешні лікарі змогли врятувати дитині пальчик. Вона та ще двоє сусідських дітей зазнали мінно-вибухових поранень у хаті. Дев'ятирічний хлопчик грався з металевим предметом, який вибухнув.

Трирічна Софійка, яка постраждала від вибуху у Красногорівці, прийшла до тями в реанімації

"Всі снаряди, все бойові дії пережили жодного разу нічого нас не зачепило. А тут ось так вийшло! Пояснювали, і в садку написано все, і в школах написано. Вона сама на вулиці навіть у дворі не гуляє. В школі так само. Я не знаю, де він її знайшов»,- розповідає мама дітей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції