Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тріщини лобового скла і неробочі фари: щотретя маршрутка не має права виходити в рейс

В "Укртрансбезпеці" оприлюднили результати перевірки транспортних засобів.

Кожна третя маршрутка, яка перевозить пасажирів в Україні, не має права виходити на дорогу.

Про це заявили в "Укртрансбезпеці", перевіривши десятки тисяч мікроавтобусів після моторошних ДТП у липні, повідомляє "5 канал".

Станом на п'ятницю, 17-го серпня, оглянуто понад 27 тисяч машин, в яких виявлено численні порушення: починаючи з відсутності аптечок і закінчуючи водіями, які ледь не цілодобово за кермом.

Відео“Пороблено” чи несправні маршрутки: спортсмен Павло Черепін - про причини страхітливих ДТП останніх днів

У нас в гостях Павло Черепін - ралійний штурман, віце-чемпіон світу в класі WRC. У студії ми знову повернулись до обговорення резонансних ДТП  п’ятниці, в яких загинуло понад 2 десятки людей. Павло Черепін коментує ймовірні причини кожної з них - як технічні, так психологічні. 

“Пороблено” чи несправні маршрутки: спортсмен Павло Черепін - про причини страхітливих ДТП останніх днів

"Найпоширеніші порушення – це тріщини лобового скла, непрацюючі ліхтарі заднього ходу та звукові сигнали, відсутність вогнегасників, непройдений техогляд. Штрафи від 340 грн до 680 грн, залежить від виду порушення", – розповіла інспектор управління патрульної поліції Тетяна Хрущ.

Нагадаємо, нелюдські умови вже стали традицією міжміських перевезень в Україні. Пасажири скаржаться на те, що в маршрутках відпадають сидіння, крісла розміщені так, що ноги ледь влазять, сервіс не поліпшується, натомість ціни ростуть. 

За підрахунками експертів, щороку в Україні під час поїздок в маршрутках гине від 70 до 80 осіб, близько 800 пасажирів отримують важкі травми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції