Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тріумфаторці "Модель XL” влаштували святкову зустріч на вокзалі рідного міста

Івано-Франківські друзі Марії першими привітали її з перемогою.

Переможниця проекту "Модель XL” перша українська модель плюс-сайз Марія Павлюк повернулася зі столиці додому в Івано-Франківськ. Пізно ввечері її зустрічали на вокзалі з квітами та обіймами друзі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вдома нашвидкуруч накрили стіл із шампанським і цукерками. "Якби я сьогодні мала час приготуватись, а не приїхала вночі, то я б приготувала якусь запечену картоплю з м’ясом", - пояснює Марія. Батько не приховує, що раніше глянцем не цікавився, але тепер, коли донька перемогла в конкурсі 1500 пишнотілих красунь та стала героїнею фотосесії та новим обличчям колекції Андре Тана, з інтересом гортає журнал із Марією на обкладинці. "Ми ще не віримо, що це вона, для нас це несподівано", - зізнався Петро Микитюк, проте вже зауважив позитивні зміни в доньці після повернення зі столиці.

ВідеоЯк зустрічали вдома переможницю проекту "Модель XL"

Перша українська модель "plus size" Марія Павлюк вже вдома в Івано-Франківську. Приймає вітання рідних та друзів. Красуня живе у звичайній багатоповерхівці в одному зі спальних районів міста, більшість сусідів про її перемогу навіть не здогадуються.

Як зустрічали вдома переможницю проекту "Модель XL"

Чоловік привітав Марію віртуально – він за 7,5 тисячі кілометрів, у Макао. Саксофоніст поїхав туди працювати за контрактом в одному з готелів. Про участь у проекті дружина розповіла чоловіку, коли вже зареєструвалася – він, хоч і не вірив у її перемогу, дружину підтримав. "Останній час вона тільки сиділа біля дитини, займалась домашніми справами. І я помітив, що їй бракує свіжих емоцій", - пояснив Віталій Павлюк.

А от сусіди в Івано-Франківську навіть не здогадуються, що живуть поруч із першою українською моделлю плюс-сайз. "Зазвичай в житті так буває: коли ніхто нічого не чекає, відбувається найпрекрасніше. Вона звичайна, як сотні дівчат у місті. Але в ній якесь внутрішнє світло є і чистота", - кажуть про Марію. Сама ж модель наразі планує трохи відпочити, адже невдовзі на неї знову чекають модні фотосесії в столиці.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Вибір редакції