Триває підйом цистерн

Станом на 16:45 20 липня піднято та завантажено на платформи п'ять цистерн потягу з фосфором, що зазнав аварії на Львівщині.

Фосфор
УНІАН

У Львівській області на місці аварії потяга з фосфором вже піднято п’яту цистерну. Як повідомляє УНІАН із посиланням на начальника прес-центру ГУ МНС України у Львівській області Павла Василенка, цистерни ставлять на колію, а далі завантажують у спеціальні напіввагони з захисними подушками.

"Підіймають лише ті цистерни, що пройшли огляд і ремонт”, - зауважує „Укрзалізниця”.

Заплановано, що непошкоджені цистерни буде спрямовано назад до Казахстану на завод, що виробив фосфор.

Міністр із надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич повідомив, що він уже одержав інформацію про узгодження з РФ транзиту цистерн російською територією в напрямку Казахстану.

”Я говорив сьогодні з послом Казахстану, мав розмову з послом Росії", - зауважив він. 

Зважаючи на потенційну небезпеку фосфору, який залишився у пошкоджених цистернах і на ґрунті, продовжується їхнє зрошення водою та ізоляція від повітря пожежною піною. Відновлено пошкоджену ділянку залізничної колії довжиною 190 м.

Управління ліквідацією наслідків аварії здійснює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на чолі з міністром МНС Нестором Шуфричем.

Розпорядженням Кабінету міністрів України від 17 липня для розслідування причин аварії з вантажним потягом, ліквідації її наслідків та надання допомоги потерпілим створено урядову комісію, яку очолює віце-прем`єр-міністр України Олександр Кузьмук.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: