Триває засідання Кабміну

Прем'єр-міністр закликав урядовців займатися економікою: підготовкою до зими та подоланням наслідків посухи. Політичні події, зокрема вибори, не мають цікавити міністрів.


Прем'єр відкрив засідання уряду привітаннями працівників ЗМІ з нагоди Дня журналіста.

"Хочу побажати їм (журналістам), завжди щоб засоби масової інформації справедливо нас критикували", - заявив Янукович.

Прем'єр зробив також низку інших заяв
Зокрема, він торкнувся питання підготовки України до зими.

"Я би попросив віце-прем'єра Рибака і міністра Попова розглянути всі питання підготовки до зими, бо я знаю, що дехто не займався справами, а слідкував, чи в Києві закінчиться потасовка", - сказав Янукович.

Він додав, що просить приєднатися до розв’язання проблеми міністра регіонального розвитку Володимира Яцубу.

Янукович також поверхово згадав політичну кризу, детально говорячи про засуху на селі.

"Безумовно, ми будемо мати втрати на селі, але не такі, як нас лякали. Ті, хто хотіли йти на дострокові вибори – хай йдуть на вибори", - зазначив він.

Міністрові економіки Анатолію Кінаху прем'єр доручив запобігти спекуляції на ринку хліба у зв'язку з посухою.

"Анатолію Кириловичу, простежте, щоб із цим ніхто не спекулював", - сказав прем'єр.

Янукович також наголосив на необхідності проконтролювати торговельні надбавки, які не повинні перевищувати 15%, і транспортні видатки. 

Віктор Янукович
Архів
Прем'єр закликає не думати про вибори та вітає зі святом журналістів Фото: www.partyofregions.org.ua

Він доручив Мінекономіки моніторити ситуацію на ринку зерна і хліба для того, щоб вчасно здійснювати інтервенції з держрезерву для недопущення підвищення цін на хліб.
 
Перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров та Мінагрополітики отримали доручення по забезпеченню надходження коштів, які виділяються з державного бюджету на допомогу аграріям у зв'язку з посухою, безпосередньо товаровиробникам.

"Необхідно, щоб ці кошти доходили до товаровиробника. Ми знаємо, що відбувається в регіонах, коли надходять гроші", - сказав Янукович, звертаючись до Азарова й віце-прем'єра Віктора Слаути.

Також Янукович оприлюднив інформацію про те, що він доручив Пенсійному фонду й першому віце-прем'єр-міністрові, міністрові фінансів Миколі Азарову провести роз'яснювальні роботи серед населення із приводу підвищення зарплат і пенсій з 1 червня. 

Прем'єр  зазначив, що ні пенсіонери, ні працівники бюджетної сфери не мають повної інформації про підвищення зарплат і пенсій, і доручив Пенсійному Фонду провести роз'яснювальні роботи серед пенсіонерів, а Азарову - серед працівників бюджетної сфери.

"Я просив би, щоб цю роботу провели й простежили за своєчасним виділенням коштів, щоб не було ніяких затримок", - заявив Янукович.

Водночас Азаров зазначив, що закон, який передбачає підвищення зарплат і пенсій, був підписаний зовсім недавно, 31 травня. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: