Триває засідання ВР

Засідання розпочалося без депутатів від "Нашої України" та БЮТ, але наразі парламент працює в повному складі.

Верховна рада України не підтримала пропозицію продовжувати пленарне засідання до того часу, поки не будуть розглянуті усі питання, включені до порядку денного.

За відповідну пропозицію голови ВР Олександр Мороза депутати голосували двічі, однак жодного разу не набралося необхідної кількості голосів. За продовження роботи парламенту відмовилася голосувати фракція КПУ. 

Верховна рада
Верховна рада продовжує роботу (Фото: www.nbuv.gov.ua)

Мороз, звертаючись до депутатів, наголосив, що продовжити засідання парламенту необхідно для того, щоб розглянути питання, внесені до порядку денного. При цьому, за його словами, через значну кількість цих питань до 18.00 парламент не встиг би їх розглянути.

Він також наголосив, що робота ВР має бути продовжена, але засідання триватиме не пізніше, ніж до 24.00. 

У сесійній залі на 16:00 були відсутні депутати від БЮТ і "Нашої України". Після завершення перерви у сесійному залі працювали лише три фракції коаліції.   

БЮТ і "Наша Україна" приєдналися до інших депутатів пізніше. Прихильники Блоку Юлії Тимошенко спізнилися на засідання через збори своєї фракції, що проходили перед цим.  

Відомо також, що депутати підтримали постанову, якою забезпечується виконання Конституції щодо імперативного мандату.

За таке рішення проголосували 246 депутатів. 

Як наголосив спікер Олександр Мороз, постановою визначено, що депутат, який вийшов із фракції, зберігає всі свої права до рішення керівного органу блоку або партії.

Він також навів повний текст постанови.

Згідно із нею, депутат, що виявив бажання вийти зі складу фракції, за виборчим списком якої він був обраний, подає особисту письмову заяву до апарату ВР, яка реєструється.

Також депутат має поінформувати про це голову Верховної Ради.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: