Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трофімов лобіює в "Укравтодор" відправленого за невдачі у відставку голову Запорізької ОДА - ЗМІ

Трофімов лобіює в "Укравтодор" відправленого за невдачі у відставку голову Запорізької ОДА - ЗМІ

Кабмін погодив звільнення Туринка з посади голови Запорізької ОДА.

Новим заступником голови "Укравтодору" може стати колишній голова Запорізької ОДА Віталій Туринок, який в середу був відправлений у відставку за погодженням сторін.

На посаді губернатора він не зміг показати високих результатів і не знайшов взаєморозуміння з депутатами президентської фракції, пишуть "Букви".

Лобіює призначення заступник голови Офісу Президента Сергій Трофімов, який курує Запорізьку область. Він навіть встиг проанонсувати перехід одного з голів ОДА в "Укравтодор", не називаючи поки прізвищ.

Туринок перебуває в числі найслабших губернаторів. Під час засідання Кабінету міністрів при розгляді його відставки віце-прем'єр Михайло Федоров сказав: "У нас є конкретні індикатори ефективності, і Запорізька область з точки зору ефективності голови облдержадміністрації - на третьому місці з кінця. Також є інформація від правоохоронних органів, що відкриті кримінальні провадження на заступників голови ОДА. Ми не можемо говорити про конкретні факти, тільки відкриті провадження, але все це вкупі дає нам імпульс, що потрібно змінити лідера".

Про необхідність зміни голови Запорізької ОДА говорили й депутати від "Слуги народу". У лютому група з десяти запорізьких депутатів вимагала звільнити Туринка за "недотримання політичної гігієни" і непрозору кадрову політику.

За словами ще одного депутата від "Слуги народу" із Запоріжжя Євгена Шевченка, ефективність роботи Туринка дорівнює нулю: "І найголовніше, здав все відвойовані нами позиції по бюджету Запорізької області. А все каміння на нас летить. Нехай йде назад, звідки прийшов, разом зі своїми опричниками».

Як повідомлялося, Кабмін погодив звільнення Віталія Туринка з посади голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції