Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трьох кримінальних справ виявилося замало, щоб звільнити директора Бердичівського медколеджу

Активісти з вимогами про звільнення дійшли до облради

У Житомирі під тиском активістів депутати облради намагалися зняти з посади директора Бердичівського медколеджу Володимира Клименюка. Керівник навчального закладу фігурує в трьох кримінальних провадженнях - "аварія", "доведення студентки до самогубства" та "шахрайство з благодійними внесками". Слідство триває роками, однак, по жодному обвинувачення не висунуті, йдеться в ТСН.19.30

Мама колишньої студентки прийшла на сесію облради подивитись, як вирішуватимуть долю директора Бердичівського медколеджу. Впевнена, що така людина не може очолювати навчальний заклад.

"Якщо "відстающа" не могла вчитися, можна було поїхати з директором на дачу і заробити оцінки на дачі. Це негідник, який дітей ображав, діти плакали, як він може досі працювати директром?"- дивується жінка.

Прізвище директора медколеджу Володимира Клименюка фігурує у трьох кримінальних провадженнях. Зокрема, у доведенні до самогубства третьокурсниці, яка наклала на себе руки, начебто через домагання керівника закладу. Рік тому директор коледжу потрапив у ДТП. І хоча обійшлося без жертв, свідки показали, що кермувальник був у нетверезому стані. Звинувачують Клименюка і у шахрайстві з благодійними внесками студентів.

"Півтора дві тисячі долларів благодійних внесків від батьків. За один рік мільйон 680 тисяч. Я думаю що це ненормально", - наголошує голова Бердичівської самооборони Сергій Адамяк.

Директор медколеджу усі звинувачення відкидає. Каже - під час ДТП був тверезий, а студентки не домагався.

"Я навіть з нею один на один не зустрічався, в коридорі – так. Якщо є кримінал - посадіть мене і автоматично знімуть мене з роботи і закриють питання", - виправдовується чоловік.

Три кримінальні провадження, в яких фігурує ім'я директора коледжу існують, але по жодному не вистачає доказів, кажуть в поліції.

Долю керівника закладу намагаються вирішити депутати, адже Бердичівський медколедж у підпорядкуванні облради. Вони теж мають претензії до Клименюка. Але звільнити чи відсторонити від посади не можуть, бо в директора контракт - аж до 2019 року.

Це замкнуте коло намагаються розірвати активісти. Вони блокують трибуну, а недоторканого директора виштовхують із зали.

Депутати пообіцяли активістам звільнити директора медколеджу будь-якою ціною аж до ліквідації його посади шляхом об'єднання Бердичівського медколеджу з Житомирськім інститутом медсестринства.

Відео Проти директора Бердичівського медколеджу відкрили три кримінальні провадження

Залиште свій коментар

Вибір редакції