Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трьох жертв стрілянини у Княжичах поховали в різних куточках України

Родичі та друзі загиблих обурені трагедією та вимагають відставок правоохоронців.

У вівторок поховали трьох загиблих у Княжичах правоохоронців – Віталія Валецького з Тернопільщини, Юліана Рудька з Буковини та Олександр Маниця з Києва. Їх рідні та друзі вимагають відповідальності тих, хто допустив цю трагедію, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Офіцера КОРДу ховали в невеличкому селі Іква Тернопільської області. Чоловіка там пам'ятають, як відповідального, серйозного і наполегливого – взірцевого громадянина і патріота своєї держави. Віталій переїхав до Києва після закінчення вишу, сам походив із династії правоохоронців. У 31 рік зміг дослужитися до звання майора і очолити цілий відділ управління корпусу оперативної дії. Кілька ротацій був в АТО. Трагедія у Княжичах забрала доброго сина і люблячого батька двох маленьких дітей. Люди винуватять керівництво, яке віддавало наказ і не проінструктувало належним чином виконавців перед виїздом.

Відео Рідні загиблих у Княжичах правоохоронців вимагають з'ясувати, хто допустив трагедію

Зі співробітником управління оперативної служби Києва Олександром Маницею прощалися в столиці. Від горя люди навіть непритомніли на похороні. Під час спецоперації 27-річний правоохоронець був одним із керівників групи, яка полювала на банду крадіїв. У рідних не вкладається в голові, як свої могли постріляти своїх. Із Олександром прощалися батьки, дружина і 4-річний син. Загиблого з почестями поховали на центральній алеї Лісового кладовища міста.

25-річного Юліана Рудька в останню путь проводжали у рідному селі Коболчин на Буковині. На похорон прийшло близько тисячі людей. Юліан встиг пропрацювати в органах усього три роки. Друзі і товариші по службі згадують його, як відважну людину, яка в будь-яких конфліктах завжди допомагала знайти порозуміння. Те, що сталося у Княжичах – підкосило дружину. Вона на третьому місяці вагітності потрапила в лікарню.

Фотогалерея Трагедія у Княжичах: у будинку, де спрацювала сигналізація, влаштували безлад без пограбування (4 фото)

Люди кажуть: керівники, які не вміють командувати і через те знищують молодь, мають піти зі своїх посад. Рідні, друзі та колеги загиблих правоохоронців обіцяють не пускати справу на самоплив та вимагають ретельного розслідування і покарання усіх причетних до трагедії.

Як уже повідомлялося, напередодні на базі спецпідрозділу КОРД у Києві провели в останню путь керівника відділу управління Віталія Валецького. На церемонії прощання були колеги та рідні поліцейського, також на відспівування прийшов і очільник київської поліції Андрій Крищенко. А у Броварах провели в останню путь загиблих працівників державної служби охорони. Сліз не стримували ні родичі, ні друзі загиблих, ні досвідчені правоохоронці. Місце для похорону обрали серед почесних громадян Броварів – на алеї слави. На прощання держохоронцям увімкнули композицію Енніо Морріконе з кінофільму "Професіонал".

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції