Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Троян розповів, чим займатиметься на посаді заступника очільника МВС

Заступник Авакова оприлюднив перелік своїх обов'язків.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков офіційно затвердив перелік обов'язків свого заступника - Вадима Трояна.

Про це колишній тимчасовий виконувач обов'язків голови Національної поліції та екс-очільник Нацполіції Київської області написав на своїй сторінці у Facebook.

"У рамках посади заступника міністра відтепер координуватиму роботу Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, а також взаємодію з Міжнародною організацією кримінальної поліції (Інтерпол) та Європейським поліцейським офісом (Європол)", - повідомив він.

За словами Трояна, основними завданнями він вважає продовження курсу реформ як поліції, так і прикордонної служби, а також імплементацію кращих міжнародних практик та вдосконалення законодавства.

"Варто зосередитись на реалізації Стратегії розвитку Державної прикордонної служби та Концепції інтегрованого управління кордонами на 2015-2020 роки. Сьогодні прикордонники одними з перших приймають удар. Основними проблемами у сфері управління кордоном є агресивні дії РФ на території ОРДЛО, постійні удари по мирних українських землях та окупація Криму. Ми кожну хвилину маємо бути готовими до того, щоб зайняти міжнародно визнаний кордон України та забезпечити його 100%-й контроль", - наголосив він, зауваживши, що таке завдання поставив перед ДПСУ міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Також Троян зазначив, що одним із пріоритетів є охорона та контроль західних кордонів України, яка нині є гарантом безпеки Європи. Окрім цього, він назвав серед основних завдань розвиток інтегрованого управління кордонами, підвищення рівня боєздатності підрозділів та їхньої готовності до захисту кордону, розвиток прикордонної інфраструктури, забезпечення готовності до відновлення контролю над захопленими ділянками кордону на сході країни.

"Для цього необхідно створити окремі групи з усім необхідним забезпеченням. У Держприкордонслужбі зараз формуються три прикордонні комендатури швидкого реагування, планується ще дві. Крім цього, у пріоритеті впровадження європейських стандартів у роботі, розвиток підрозділів швидкого реагування та Морської охорони АДПС, удосконалення системи підготовки кадрів та розширення міжнародного співробітництва", - запевнив він, додавши, що також продовжуватиметься системна робота щодо мінімізації корупції.

Щодо роботи з Нацполіцією Троян заявив, що головним є зниження рівня злочинності, також у пріоритеті реформа кримінального блоку.

"Нові стандарти роботи та сучасне технічне оснащення, розвиток підрозділів із протидії наркозлочинності та кіберполіції, впровадження нових методів протидії торгівлі людьми. Особлива увага та акцент на превентивні заходи. У 2017 році запланований повний запуск груп реагування патрульної поліції, дорожньої патрульної поліції, а також розбудова мережі ситуаційних центрів та активна робота з підвищення кваліфікації наших поліцейських", - відзвітував заступник Авакова, наголосивши, що також заплановано продовження оптимізації ізоляторів тимчасового тримання.

Нагадаємо, раніше в Україні проводили консультативний конкурс на посаду керівника Національної поліції. Після першого етапу конкурсу в цілому відсіялася чверть учасників, які подали заявки.

Кабінет міністрів України призначив головою Національної поліції Сергія Князєва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції