Троє бютівців підтримали призначення Портнова

Члени БЮТ погодилися з рішенням Портнова приєднатися до Януковича і обіціяють підтримувати його у всіх питаннях, пов'язаних із судовою реформою.

Члени БЮТ Святослав Олійник, Валерій Писаренко і Володимир Пилипенко підтримали рішення Андрія Портнова обійняти посаду заступника глави Адміністрації президента. Про це заявив бютівець Олійник.

За його словами, народний депутат з фракції БЮТ Андрій Портнов погодився на посаду заступника глави Адміністрації президента, щоб не втратити себе як професіонала, що займається реформуванням судової влади.

Парламентарій зазначив, що "декілька днів тому надійшла пропозиція від президента взяти участь у роботі з реформування судової влади. Це саме та робота, якою Портнов займався весь час, - і у парламенті, і до нього".

"Так, була альтернатива - залишитися у політиці, тобто брати участь в абсолютно непродуктивному парламенті, і чекати, що, можливо, через п'ять років Юлія Тимошенко стане Президентом і запропонує Портнову схожу посаду. А раптом не запропонує?! Тому особисто я порадив Портнову прийняти пропозицію президента, щоб не втратити себе як професіонала у цій сфері", - пояснив Олійник, що належить до групи юристов-портновців.

Також він додав, що депутати будуть підтримувати Портнова у всіх питаннях, пов'язаних із судовою реформою, "зокрема шляхом голосування у парламенті, незалежно від позиції фракції. Те саме стосується і всіх пропозицій президента, які ми будемо вважати правильними. До того ж до коаліції ми не йдемо, тому що Портнов пішов на держслужбу до Президента, а не перейшов в іншу політсилу".

Нагадаємо, 2 квітня президент Віктор Янукович призначив Портнова заступником глави своєї Адміністрації: відтепер той буде керувати Головним управлінням з питань судової реформи і судоустрою.

За декілька днів до цього Портнов дав згоду на входження до складу Робочої групи з питань судової реформи, також створеної президентом, в якої завданням є підготовка узгоджених пропозицій з комплексного реформування судової системи для забезпечення гарантій реалізації конституційного права громадян на судовий захист, вдосконалення законодавчої бази щодо судоустрою, судочинства, статусу суддів тощо.

Читайте також:

В БЮТ назвали призначення Портнова зрадою

Юрист Тимошенко став заступником глави Адміністрації Януковича

У ПР обурені призначенням юриста Тимошенко заступником Адміністрації Януковича

Тимошенко оголосила у себе "велику чистку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: