Троє чоловіків взяли в заручники дітей, щоб виселити батьків з квартири

Дата публікації
Перегляди
3429
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Троє чоловіків взяли в заручники дітей, щоб виселити батьків з квартири

Нові власники захотіли швидше виселити родину. Ілюстрація / Фото: donbass.ua

Чоловіки назвалися представниками нових власників житла і змінили замки, залишивши в квартирі двох 4-річніх дітей.

В одну з квартир Києва вдерлися троє чоловіків і вимагали від власників звільнити приміщення, при цьому насильно утримуючи в ній двох 4-річних дітей.

"Незаконне позбавлення дітей свободи - це тяжкий злочин. Ніхто не має права самовільно утримувати малолітніх дітей, доводячи їх до істерики і паніки. Ці люди понесуть максимальне покарання за такі злочинні дії", - заявив прокурор Києва Анатолій Мельник.

Як зазначили в прес-службі прокуратури Києва, вранці 5 листопада в будинку по вул. Азербайджанській троє чоловіків, які відрекомендувались представниками нового власника квартири, проникли в приміщення.

При цьому вони виштовхали її жителів за двері, залишивши двох чотирирічних дітей в квартирі і замінили замки на вхідних дверях.

"Нові власники" вимагали від батьків зібрати речі і виселитися, тому що в іншому разі їх діти не зможуть залишити квартиру. Це протистояння тривало до 8 годин вечора, поки чоловіків не забрала міліція", - відзначили в прокуратурі.

У прес-службі також пояснили, що власниця квартири раніше уклала кредитний договір з ТОВ "Фінансова компанія "Народна позика" і в якості застави надала в іпотеку свою чотирикімнатну квартиру.

Але протягом трьох останніх місяців вона не здійснила платежі за кредитом, і фінансова установа в жовтні продала квартиру, не врахувавши те, що в ній проживають неповнолітні діти.

В інтересах дітей прокуратура заявила позов у суд про визнання недійсним цього договору купівлі-продажу квартири.

Крім того, органами прокуратури проти трьох чоловіків порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі малолітнього) і ст. 356 (самоправство) Кримінального кодексу України.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3429
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація