Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Троє дільничних інспекторів забили насмерть пастуха

Міліціянти намагались звести смерть селянина, який загинув у райвідділі, на епілептичний напад. Утім, нині справою займається прокуратура.

Троє дільничних інспекторів побили 51-річного мешканця села Попружна, що на Київщині - такий попередній висновок київської обласної міліції. Причина - Сергій Береговенко не відмічався у райвідділі міліції як умовно засуджений.

Чоловіка привезли до райвідділу о шіснадцятій, а вже за годину бездиханне тіло забрала швидка. У свідоцтві про причину смерті - больовий шок через численні травми. Переламані ребра, забиття внутрішніх органів. Міліціянти, які тоді забирали чоловіка до райвідділу, сказали лікарям, що стався епілептичний напад. От, мовляв, і забився.

Чоловік мав слабке здоров'я, не відмовлявся від чарки і пас чужу худобу за могорич. Проте епілепсії точно не мав, адже не дожив би до цього часу.

Родичі дізналися про смерть лише на третій день. В обласному управління міліції кажуть, перевіряли версію з епілепсією. І згодом передали справу до прокуратури.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН:

Читайте також:

В Донецьку міліція жорстоко побила хлопця за компромат на прокурора

Українська міліція за 9 місяців закатувала трьох людей

Трьох мешканців Одещини міліція насильно відправила до колег у Молдову

Відео Забили на смерть

Залиште свій коментар

Вибір редакції