Троє колишніх ув'язнених виграли в Європейському суді справу проти України

Україну зобов'язали виплатити трьом громадянам України компенсації морального збитку за жорстоке поводження з ними під час відбування покарання у виправній колонії.

Європейський суд з прав людини зобов'язав Україну виплатити громадянам України Сергію Давидову та Василю Ільченко по 20 тисяч євро і Сергію Гоменюку 15 тисяч євро компенсації морального збитку за жорстоке поводження з ними під час відбування покарання у виправній колонії у Хмельницькій області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду. Відповідне рішення суд ухвалив 1 липня.

Позивачі скаржилися на жорстоке поводження, побиття їх, порушення права листування, погану якість їжі та незадовільні умови утримання в колонії.

У повідомленні наголошується, що українська влада оскаржила звинувачення, тому суд провів власне розслідування і зібрав свідчення у справі.

У результаті суд визнав порушення Україною Європейської конвенції з прав людини в частині заборони нелюдяного і такого, що принижує гідність, поводженню, а крім того, було порушено право заявників на розслідування порушень їх прав.

Як повідомлялося, Європейський суд із прав людини зобов'язав Україну виплатити 38-річному Віталію Лотареву, що відбуває довічне ув'язнення в Житомирі, € 8 тис. компенсації морального збитку за завдані йому у в'язниці побої.

У жовтні минулого року Європейський суд з прав людини висловив стурбованість великою кількістю позовів, поданих громадянами України.

Читайте також:

FEMEN закликали Клінтон захистити українських жінок

Конституційний суд захистив бомжів від міліції

Тіло загиблого у райвідділі міліції чоловіка досі не забрали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: