Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Троє підлітків, які постраждали від вибуху гранати на Рівненщині, перебувають у лікарні у важкому стані

У поліції відкрили провадження за статтею хуліганство.

На Рівненщині троє підлітків постраждали від вибуху. Школярі гралися піротехнікою і вкинули петарду в отвір каналізаційного люка, що закривав підземні газові комунікації. Зараз постраждалі перебувають у лікарні, йдеться у ТСН.19:30.

Троє підлітків гралися на тротуарі. Один із хлопців вкинув петарду в отвір у люці. За секунду пролунав вибух. Він був настільки потужним, що два люки викинуло на дорогу на кілька метрів.

Вибух  налякав людей із довколишніх хат. Місцеві, побачивши дітей, зателефонували в екстрені служби. 

Двох школярів реанімаційна бригада доправила в обласний опіковий центр.  "У дев'ятирічного хлопчика пошкоджено до 30 відсотків поверхні тіла. У  хлопчика 14 років - 60 відсотків. Загроза для життя є серйозна",- каже Світлана Перхоменко, лікар-комбустіолог Рівненського обласного опікового центру.

ВідеоТроє підлітків постраждали від вибуху петарди на Рівненщині

Усі в лікарні. Один з хлопців у тяжкому стані, у нього обгоріло 60% тіла. Школярі гралися піротехнікою і вкинули петарду в отвір каналізаційного люка, що закривав підземні газові комунікації.   

Троє підлітків постраждали від вибуху петарди на Рівненщині

Ще одного підлітка відправили до районної лікарні. " У нього опікові травми лівої і правої гомілки, але стан його середньої важкості",- каже лікар-травматолог Радивилівської райлікарні Василь Стецюк.

Батьки травмованих хлопців говорити на камеру не хочуть. Натомість родичі і місцеві жителі певні, що  вибух стався через витік газу в підземних комунікаціях. Хоча і не заперечують, школярі петардами не мали б гратися. 

Газовики запевняють, що усі мережі у них справні, витоку не було. За їхніми словами, лише на початку літа проводили там техобслуговування. "Аварійка не зафіксувала витоку газу. Там болотиста місцевість і ми вбачаємо, що це могло бути біогаз або болотний газ. Він також вибухонебезпечний", - пояснив головний інженер Дубенського відділення ПАТ "Рівнегаз" Микола Лемещук.

У поліції відкрили провадження за статтею хуліганство. Кажуть, розслідуватимуть хто і якою мірою винен в травмуванні школярів. Родичі та знайомі хлопців вимагатимуть об'єктивного розслідування. Крім того, у селі збирають кошти на лікування підлітків. За прогнозами медиків, воно триватиме не один місяць.

Кореспондент ТСН Анна Махно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції