Троє заступників голови Нацполіції звільняються з посад

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони подали відповідні декларації.

Заступники голови Національної поліції України Ігор Купранець, В’ячеслав Аброськін та Віталій Невгад звільняються з посад.

Відповідна інформація міститься на сайті НАЗК, де було опубліковано декларації цих заступників із поміткою "перед звільненням".

Купранець обіймав посаду начальника Департаменту захисту економіки, Аброськін був першим заступником голови НПУ та начальником кримінальної поліції, а Невгад – начальником Головного слідчого управління.

Нагадаємо, 2 вересня на сайті НАЗК з’явилася декларація нардепа парламенту восьмого скликання Антона Геращенка. У документі вказано, що він є кандидатам на посаду заступника міністра внутрішніх справ.

Відео У ВР намагалися викликати для публічних пояснень міністра внутрішніх справ та голову Нацполіції

Викликати для публічних пояснень міністра внутрішніх справ, голову Нацполіції, генпрокурора та директора БДР сьогодні намагалися у Верховній Раді. На терміновому звіті силовиків у парламенті наполягали "Самопоміч" та "Батьківщина". Не лише через сам факт резонансного вбивства дитини поліцейськими, але й тому, що правоохоронні структури спочатку намагалися приховати злочин.   

У ВР намагалися викликати для публічних пояснень міністра внутрішніх справ та голову Нацполіції

Залиште свій коментар

Вибір редакції