Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Труханов оптимістично налаштований щодо обшуків у його кабінеті та помешканні

Мер Одеси каже, що готовий до всіх перевірок.

Детективи Національного антикорупційного бюро обшукали робочий кабінет та помешкання міського голови Одеси Геннадія Труханова, йдеться у ТСН.16:45.

Близько дев'ятої ранку люди у масках зайшли до будівлі мерії, а також до однієї з квартир в елітному житловому комплексі. А пообіді вийшли зі стосами документів.

В НАБУ пояснили, що обшуки пов'язані  з двома провадженнями – щодо привласнення коштів під час будівництва доріг та стосовно приватизації Одеського аеропорту, внаслідок  чого, на думку детективів, державі було завдано збитків на понад 100 мільйонів гривень.

ВідеоДетективи НАБУ обшукали робочий кабінет та помешкання міського голови Одеси

Труханов повідомив ТСН, що за однією справою він проходить як свідок. Обшуки проводили вдома в його колишньої дружини. А сам він упродовж кількох годин спілкувався зі слідчими.

"Я думаю, що я вичерпно відповів на всі питання, які були. Якщо треба буде, ще відповім. З дорогами це вже давно стара платівка, трошки заїжджена. Нехай перевіряють, ми готові до будь-яких перевірок. Я особисто готовий і я впевнений, що всі перевірки закінчаться позитивно в нашу сторону", - заявив Труханов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції