Труханов: в Одесі триває проєкт зі встановлення підземних контейнерів для збирання ТПВ Актуально

Дата публікації
Перегляди
664
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Жовте маркування надземної частини позначає контейнер для збирання пластику.

В Одесі реалізовується проєкт зі встановлення підземних контейнерів для збирання твердих побутових відходів (ТПВ). Ще чотири таких конструкції з'явилися на бульварі Жванецького, а також — на вул. Грецькій (між Рішельєвською і Катерининською).

Про це повідомляє пресслужба міського голови.

За словами мера Одеси Геннадія Труханова, спочатку був вивчений європейський досвід, а також особливості збору і вивезення твердих побутових відходів в Одесі.

Основні показники, до яких прагнули: чистота, естетично привабливий вигляд, невисока ціна встановлення і простота обслуговування. "Нашими фахівцями розроблений проєкт, в якому замість електроприводу використовується гідравлічний пристрій, який підключається до будь-якої сміттєзбірної машини. Крім того, використовуються звичайні стандартні контейнери, які зручні в експлуатації", — зазначив мер.

Також Геннадій Труханов зробив акцент на необхідності роздільного збору сміття: жовте маркування надземної частини позначає контейнер для збору пластику.

Такі конструкції незабаром з'являться на Грецькій площі і в провулку Чайковського. Роботи із встановлення контейнерів вже ведуться на вулицях Леонтовича і Катерининської.

"Надалі збираємося весь історичний центр міста переводити на подібного типу контейнери, оскільки це зручніше, естетично виглядає набагато краще, чистіше і немає відповідного запаху. На Французькому бульварі система зроблена за рахунок інвесторів і зараз ми ведемо переговори з великими підприємцями. Бізнес в цьому теж зацікавлений, бо дає можливість, щоб їм не підкидали сміття. Є система — якщо якийсь заклад замовляє власні контейнери, то їм видають чипи, щоб ніхто не зміг скористатися їхніми контейнерами ", — розповів в.о. заступника Одеського міського голови — директор департаменту міського господарства Одеської міської ради Дмитро Жеман.

Нагадаємо, перші підземні сміттєві контейнери встановили в липні цього року на Приморському бульварі.

Дата публікації
Перегляди
664
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація