Центр біля "Олімпійського" не перешкода

Будівництво торгово-розважального центру поруч з "Олімпійський" не буде перешкодою в майбутньому для евакуації людей зі стадіону.

ТРЦ "Троїцький"
Зображення - НЕСТ
Будівництво торгово-розважального центру поруч з національним спортивним комплексом "Олімпійський" не перешкоджає і не буде перешкодою в майбутньому для евакуації людей зі стадіону.

Так стверджує французька компанія Емсіс, яка провела дослідження мета якого - з’ясувати, як і з якою швидкістю виходитимуть люди зі стадіону? Проведення експертизи замовило керівництво "Олімпійського". 

Фахівці французької компанії Емсіс, яка спеціалізується на прогнозуванні руху великої кількості людей на масових заходах, змоделювали процес евакуації зі стадіону. Для розрахунків взяли максимальне число глядачів, яких може вмістити Олімпійський - понад 79 тисяч, швидкість з якою вони рухатимуться і ширину усіх п’яти виходів зі стадіону.

Олімпійський
Торгово-розважальний центр можна будувати далі.
Розраховували, як впливатиме на рух людського потоку торговельний центр, що будується поруч зі стадіоном. Результати показали, що потоки глядачів, які виходитимуть зі стадіону - удвічі менші від стандарту для споруд такого масштабу.

Конфлікт, пов’язаний з будівництвом торговельного центру поруч з Олімпійським триває кілька років. І особливо загострився минулого місяця після заяви представників Федерації футболу України про можливість відмови від проведення матчів рівня чемпіонату Європи на Олімпійському, якщо споруду перед стадіоном не буде знесено. 

Однак, минулого тижня на офіційному сайті УЕФА було оприлюднено інформацію, що ця футбольна організація не вимагає знесення торгово-розважального центру в рамках підготовки до Євро-2012.

ВідеоНСК "Олімпійський" - безпечний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: