Центрвиборчком більше не реєструватиме кандидатів у президенти

На даний момент ЦВК України офіційно зареєструвала 18 кандидатів у президенти.

В Україні 13 листопада закінчується термін реєстрації кандидатів на пост президента.

Згідно з календарним планом основних організаційних заходів щодо підготовки і проведення виборів президента, реєстрація кандидатів повинна завершитися не пізніше, ніж за 64 дні до дня виборів. 10 листопада Центральна виборча комісія (ЦВК) завершила прийом документів для реєстрації кандидатів.

На даний момент ЦВК України офіційно зареєструвала 18 кандидатів у президенти: Олега Рябоконя, Анатолія Гриценка, Арсенія Яценюка, Петра Симоненка, Володимира Литвина, Сергія Тігіпка, Інну Богословську, Віктора Януковича, Віктора Ющенка, Олега Тягнибока, Юрія Костенка, Юлію Тимошенко, Олександра Пабата, Михайла Бродського, Василя Противсіх, Олександра Мороза, Людмилу Супрун і Сергія Ратушняка.

Напередодні Центрвиборчком відмовив у реєстрації самовисуванцям Миколі Мельниченку і Віктору Лозинському. Причини - невнесення застави, помилки в документах. Двома днями раніше ЦВК відмовила в реєстрації главі Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко. Причина відмови - невнесення застави у 2,5 млн гривень.

З аналогічної причини було відмовлено в реєстрації самовисуванцям Олександру Гордійчуку, Олені Оснач, Ганні Костів, Олександру Ващенку, Олександру Огородникову, Василю Гандулі, Юлії Петлеваній, Петру Рекалу, Анатолію Поліщуку, Михайлу Гаманюку, Олександру Вретику, Артему Полежаку, Олегу Омельченку, Сергію Мартиряну та іншим кандидатам.

Нагадаємо, виборчий процес розпочався 19 жовтня. Того ж дня ЦВК затвердила кошторис витрат на підготовку виборів президента у розмірі 672 мільйони 725 тисяч гривень.

ЦВК наприкінці вересня повідомила про введення в експлуатацію автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи (АІТС) "Державний реєстр виборців". Процедура оновлення даних проводитиметься до 1 грудня на підставі відомостей про виборців, поданих в червні, липні і серпні.

Президентські вибори в Україні відбудуться 17 січня 2010 року.

Читайте також:

Президентські вибори обійдуться кожному українцеві в 36 грн

Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

У ЦВК прийшов реєструватися кандидат ВОНО

Європа обурена тим, що в Україні президентом може стати лише мільйонер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: