Церковні дзвони знищують вірус грипу

Православна церква впевнена, вібрації церковних дзвонів діють згубно на хвороботворні бактерії.

На Волині до протиепідемічних заходів додають церковний дзвін. Від сьогодні і на увесь період карантину одночасно звучатимуть дзвони і триватимуть молебні за хворих на свинячий грип у всіх православних церквах України.

Церковні дзвони лунатимуть щодня в обідню пору упродовж двадцяти хвилин аж до закінчення карантину. Православна церква впевнена, вібрації церковних дзвонів діють згубно на хвороботворні бактерії.

"Церковний дзвін очищає повітря, приборкує грім, блискавки, великі завіхрення", - каже Михаїл, архієпископ Луцький і Волинський УПЦ КП. - "На дзвін реагує сам Бог, як на молитву з якою звертаються віруючі до нього".

Староста церкви Петра і Павла говорить, що на собі перевірив чудодійну силу дзвону. Не хворіє взагалі. "Коли стоїш тут, під дзвоном, відчуваєш, як звукові вібрації проходять через все тіло. Як кажуть вчені, вони знищують шкідливі мікроби на відстані семи кілометрів", - впевнений дзвонар.

Це підтверджує геофізик Павлина Кириєнко. Вона більше двадцяти років досліджує властивості вібрації церковних дзвонів. Жінка каже, резонанс звукових хвиль здатен впливати на організм людини на клітинному рівні. Виробляються гормони, які зміцнюють імунну систему.

Вібрація пригнічує білок мікробів. Молекулярні структури вірусів чуми, холери, тифу та грипу згортаються та перетворюються на кристалики. До того ж, вчені виявили, хто стоїть поруч із дзвоном, той омолоджується.

У Києво-Печерській Лаврі не тільки дзвонили сьогодні. Віряни молились за одужання хворих. Молитва традиційно лунає у церквах під час епідемії. Церква радить у такі дні звертатися до покровителя недужих на небезпечні хвороби - святителя філарета Гумилевського.

Читайте також:

На Львівщині виписані з лікарень перші пацієнти, які захворіли на грип

Кількість загиблих від грипу в Україні досягла 86 людей

Кожному українцеві безкоштовно роздадуть по 2 марлеві пов'язки

 

 

ВідеоЦерковні дзвони знищують віруси грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: