Аделаджа пропонує вилікувати Луценка від алкоголізму

Дружині міністра МВС Юрія Луценка запропонували пройти курси, які навчать, як позбавити чоловіка та сина алкогольної залежності.

Пастор Посольства божого Людмила Ганноха пропонує дружині міністра МВС Юрія Луценка Ірині пройти курси, які допоможуть їй вилікувати чоловіка і сина від алкогольної залежності.

Про це говориться в її листі до дружини Луценка.

"Прочитавши в газеті статтю про те, що сталося в аеропорту Франкфурта з вашим чоловіком Юрієм Луценком і вашим 19-річним сином Олександром, я вирішила написати вам листа. Розумію, наскільки важко бачити, як рідна тобі людина на очах деградує і спивається. Знаю, що неможливо байдуже спостерігати за тим, як він гине сам і тягне за собою всю сім’ю", - говориться на початку листа.

Далі Ганноха розповідає, як подібні курси допомогли їй самій та її сім’ї.

"Я не з книг і не з розповідей інших людей добре знаю, що відчуває матір, коли з її дитям трапляється нещастя. Коли в життя дорогих і близьких їй людей нахабно вривається така проблем, як "залежність". І не важливо - алкоголь це чи наркотик. Розумію, наскільки важко бачити, як рідна тобі людина на очах деградує і спивається. Знаю, що неможливо байдуже спостерігати за тим, як він гине сам і тягне за собою всю сім’ю", - зокрема говориться в листі.

Дружині Луценка пропонують звернутися по допомогу в Центр допомоги алко- і наркозалежним "Любов" і познайомитися з унікальною програмою "Шлях до щастя твоєї сім’ї".

"Я звертаюся до Вас, Ірино Степанівно, не як до дружини високопосадовця України, а як мати до матері, як жінка до жінки: не треба опускати руки. У кожного з нас є реальна можливість впливати на своїх близьких, впливати на життєві обставини. Станьте для сина і чоловіка силою, що ушляхетнює, зцілює, і у вашій сім’ї запанує мир, щастя, любов і духовна близькість. А я і весь наш Центр будемо раді допомогти Вам і вашій сім’ї", - звертається пастор до дружини Луценка.

Як повідомляв TCH.ua, 4 травня в аеропорту Франкфурта (Німеччина) поліція затримала українського міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з сином, якы перебували в нетверезому стані і дебоширили.

Нагадаємо, МВС звинувачує старшого пастора церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджу в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах.

Кримінальна справа проти Аделаджі була порушена в лютому 2009 року.

Читайте також:

Інцидент з Луценком розслідуватиме комісія ВР

Німецька прокуратура негайно передасть Україні інформацію про Луценка

Тимошенко: ніщо не заважає звільнити Луценка

Жириновський зібрався об'єднатися з Луценком проти Німеччини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: