Церква: православного єпископа не пустили на зустріч із Ющенком

Представники УПЦ обурені тим, що архієпископа Конотопського та Глухівського не пустили на зустріч із президентом.

Архієпископу Конотопському та Глухівському Луці 2 жовтня заборонили зустрічати президента Віктора Ющенка в Глухові.

Про це заявили в Українській православній церкві. "Президент України прилетів на вертольоті, який мав приземлитися на міському стадіоні…Представники протокольної служби президента попросили владику Луку покинути стадіон, заборонивши йому бути присутнім на церемонії зустрічі Віктора Ющенка", - зазначили у прес-службі Конотопсько-Глухівської єпархії УПЦ.

Завідувач відділом України Інституту країн СНД Кирило Фролов заявив із цього приводу, що "тим самим Ющенко показує канонічній Церкві її місце, готує оголошення її поза законом, будучи упевненим у визнанні Константинопольським патріархатом українських розкольників".

Експерт також зазначив, що "архієпископ Лука близький до донецької команди, яка бачить україно-російські відносини по-іншому, дружніми".

Архієпископ Лука народився в місті Харцизьк Донецької області, закінчив Донецький державний медичний університет. Довгий час ніс служіння в Донецькій єпархії.

Нагадаємо, у п'ятницю відбулася перша офіційна зустріч представників Українських православних церков Московського та Київського патріархатів. Сторони домовилися продовжувати подальший діалог і почати уніфікацію богослужінь.

Ющенко у Глухові під час зустрічі зі студентами та викладачами місцевого педуніверситету висловив упевненість у правильності своєї політики і заявив, що робить канонічні речі.

Глава держави пояснив, що робить правильні речі у сферах, які стосуються національної ідеї, мови, історичної пам'яті українців.

Читайте також:

Ющенко: я кожен день роблю канонічні речі

Київський і Московський патріархат домовилися про продовження діалогу

Московський патріархат почав агітувати за Януковича

Ющенко приведе в Україну Константинопольський патріархат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: