Ціну на проїзд у Києві опустили

Зі суботи у Києві на проїзд у метро діють нові тарифи - 1,70 грн. за жетон.

Із 31 січня 2009 року у Київському метрополітені діють нові тарифи на перевезення пасажирів: вартість однієї поїздки (по жетону) становить 1,70 грн., повідомили у прес-службі КП “Київський метрополітен”.

Разом з тим вартість проїзних квитків на 1 календарний місяць становить: на один вид транспорту (метро) – 95 грн., на два види транспорту (метро-трамвай, метро-тролейбус, метро-автобус) – 150 грн., на чотири види транспорту (метро, трамвай, тролейбус, автобус) – 230 грн.

Вартість проїзних квитків на 1 календарний рік становить: на один вид транспорту (метро) - 910 грн., на два види транспорту (метро-трамвай, метро-тролейбус, метро-автобус) – 1 тис. 430 грн., на чотири види транспорту (метро, трамвай, тролейбус, автобус) – 1 тис. 990 грн.

Для учнів денної форми навчання річний проїзний квиток на один вид транспорту (метро) коштуватиме 228 грн., на два види транспорту (метро-трамвай, метро-тролейбус, метро-автобус) - 358 грн., на чотири види транспорту (метро, трамвай, тролейбус, автобус) - 489 грн. При придбанні проїзних квитків на основі пластикових безконтактних карток (проїзні квитки на 15 та 30 днів з дати першого проходу, на один календарний квартал, на один календарний рік та на кількість поїздок) понад вартості проїзного квитка стягується заставна вартість пластикової безконтактної картки в розмірі 7 грн.

Проїзні квитки терміном на 15 та 30 днів на проїзд у метрополітені починають діяти з дати першої активації в автоматичних контрольних пунктах метрополітену, яку необхідно здійснити протягом 15 днів від дати придбання. В іншому випадку проїзний квиток вважається невикористаним і його вартість не повертається. Максимальна загальна кількість поїздок, яка може бути придбана на один проїзний квиток, не може перевищувати 50 одиниць.

Термін дійсності проїзного квитка на кількість поїздок становить 6 місяців з дати придбання або останнього поповнення, незалежно від кількості невикористаних поїздок. Вартість невикористаних поїздок, що залишилися в проїзному квитку, в якого закінчився термін дійсності, не повертається.

Автомати видачі жетонів працюють в двох режимах: на 2 грн. - з видачею 1 жетону і 30 коп. здачі та на 10 грн. - з видачею 5 жетонів і 1,50 грн. здачі, поінформували в прес-службі Київського метрополітену.

Як повідомлялося, 30 січня Київський міський голова Черновецький заявив, що підписав розпорядження КМДА про зниження тарифів на проїзд в міському пасажирському транспорті.

КМДА видала розпорядження про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті з 4 листопада 2008 року в 3-4 рази. Вартість проїзних квитків у метрополітені становила на 15 днів - 41 грн., на 30 днів - 80 грн. Вартість проїзних квитків на рік становила : на один вид транспорту (метрополітен) - 365 грн., на два види транспорту (метро-трамвай, метро-тролейбус, метро-автобус) - 575 грн., на чотири види транспорту (метро, трамвай, тролейбус, автобус) - 799 грн.

Антимонопольний комітет визнав таке підвищення необґрунтованим. 12 січня 2009 року на засіданні АМК, яке пройшло за участю Черновецького, було досягнуто домовленості про зниження з 23 січня 2009 року вартості проїзду в метро до 1,7 грн., а в тролейбусах, автобусах і трамваях – до 1,5 грн.

Читайте також:

Проїзд у громадському транспорті Києва от-от подешевшає

Черновецький літає над Києвом. На власному вертольоті

Будівництво Московської площі і метро на Троєщину знову відкладається

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: