Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН долучилася до національного рекорду зі стрибків з повітряної кулі

Небезпечний підйом на висоту 4 км міг завершитися доволі недобре.

У Черкаській області встановлено національний рекорд тандем-стрибків з парашутом з повітряної кулі. Остання піднялася на висоту чотирьох кілометрів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Досягнення готували заздалегідь, і почалося воно зі звичайного стадіону в Умані. На перешкоді ледве не стала погода – хмарне небо і потужний вітер. У кожної з повітряних куль було всього півтори години на те, аби злетіти, знайти майданчик для приземлення парашутистів і знайти місце, де зможе приземлитися сама куля. Складність цього стрибка ще й у тому,  що невідомо, де саме опиняться парашутисти – їх доводиться шукати на досить великій території. Пілоти Сергій Скалько та Юрій Бенедик, на рахунку яких вже десяток повітроплавних рекордів, зізнаються, що дуже свою справу люблять і популяризують її всіма можливими засобами.

ВідеоВ небо над Черкащиною піднялися повітряні кулі

І одна з них на максимальну висоту – понад 4 км. Мета –встановити спільний рекорд повітроплавців та парашутистів. Що вийшло з такого поєднання – у сюжеті. 

В небо над Черкащиною піднялися повітряні кулі

Сам стрибок подарував незабутні враження учасникам, котрі піднялися понад хмари. У повітрі пари стрибунів вітер розніс і різні боки. Але рекорд, попри всі складнощі, таки було встановлено, і до нього були причетні й журналісти ТСН. Зібратися разом рекордсмени змогли лиш під ніч, і тоді вже пілоти зізналися, що рекорд був не просто веселим, а ще й небезпечним. "Ми йшли максимально вгору. Якби ми втратили хоча б кілограм, то в нас могло би бути руйнування оболонки", - розповіли вони.

Парашутисти та повітроплавці отримали дипломи – досягнення було зафіксовано офіційно. Дісталося і реєстратору – його посвячують у повітроплавці вогнем та п’янким напоєм: підпалюють волосся і гасять шампанським.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції