"ТСН. Допомога" попереджає про шахраїв, які використовують ім'я сайту задля власної наживи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сайт ТСН.ua закликає бути пильними, не розповсюджувати дані про свої рахунки та банківські картки незнайомцям

До редакції сайту ТСН.ua все частіше почали надходити скарги і запитання щодо людей, які телефонують родичам хворих і представляючись співробітниками компанії «1+1  Медіа» та сайту ТСН.ua, виманюють приватну інформацію, яку використовують для викрадення банківських рахунків.

Крім того, у п’ятницю, 26 квітня, Кіберполіція викрила чоловіка, який незаконно оволодів 2,2 мільйона гривень благочинних коштів. Зокрема, зловмисник знаходив жертв у соціальних мережах, на благодійних сайтах або у телевізійних сюжетах про збирання грошей на лікування важкохворих. Наразі задокументовано близько 40 випадків його злочинної діяльності.

ТСН.ua обурений бажанням шахраїв збагатитися на людському горі та закликає глядачів бути пильними. Сайт ТСН.ua надає лише інформаційну підтримку на безоплатній основі. «ТСН. Допомога» використовує єдину пошту - dopomoga@1plus1.tv і у своїх листах попереджає про можливі шахрайства: у разі оприлюднення інформації та банківських реквізитів на сайті не розповсюджуйте стороннім особам приватні дані щодо карткового рахунку (пін-код; термін дії картки; cvc/cvv2 – три цифри, які вказані на звороті картки; номер телефону, який "прив'язаний" до банківського рахунку; слово-пароль, або дівоче прізвище матері, адресу прописки). Крім того, всі листи від редакторів сайту надходять лише з пошти @1plus1.tv, «ТСН. Допомога» не вимагає реєстрації й жодних цифрових паролів. Зважайте, що шахраї можуть представлятися працівниками каналу або банку. У разі потреби телефонуйте у банк самостійно.

Сайт ТСН.ua закликає бути пильними, не розповсюджувати дані про свої рахунки та банківські картки незнайомцям, аби не стати жертвою зловмисників.

Нагадаємо, розділ «ТСН. Допомога» з'явився на сайті ТСН.ua в грудні 2011 року. Щороку в рубриці з'являється понад 1300 благодійних статей. У «ТСН. Допомога» немає пріоритетів на розміщення оголошень про допомогу. Команда проекту прагне дати шанс кожному, хто звертається і виконує елементарні умови для оприлюднення інформації – це історія хвороби, офіційні медичні документи зі штампами та печатками з лікувальних установ, що підтверджують історію, документи самого хворого, реквізити найближчих родичів з документальним підтвердженням спорідненості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції