ТСН допомогла розшукати домівку бабусі, котра втратила пам'ять

Стареньку знайшли в 500 кілометрах від її хати.

Журналісти натрапила на літню жінку, яка пішла з дому і проїхала понад півтисячі кілометрів, хоч не мала при собі ні грошей, ні документів. Стареньку впізнала інша жінка, котра десять років тому працювала в Боярці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тетяна Максимівна жила і працювала біля Києва, допоки рідні не забрали її до себе – в село на Дніпропетровщині. Аж ось вона повернулась, однак пояснити, чому приїхала і як дісталася – не може. Пані Галина звернулася до поліції, просила забрати стареньку хоча б до лікарні, однак невдовзі знову побачила її на вулиці. Медики пояснили, що навіть не реєстрували привезену пацієнтку, бо це, мовляв, не їхній випадок. Галина власним коштом купила квиток для Тетяни, однак з'ясувалося, що без документів бабуся скористатися ним не зможе. У поліції цього разу не допомогли. "Нікому нічого не треба", - констатувала Галина.

ВідеоПенсіонерка з психічними розладами пішла з дому і проїхала понад 500 км

ТСН звернулася за розясненням до соціальних служб і дізналася, що інструкцій на подібні ситуації не існує, тому реагувати ніхто не зобов'язаний. Однак правоохоронці в присутності журналістів усе ж видали бабусі папірець, який дозволяє сісти у потяг. Дорогою старенька пригадує, що страждає на психічні розлади, тому не вперше тікає з дому. Аби чого не сталося в поїзді, соціальні працівники і журналісти просять стюарта не відходити від особливої пасажирки під час зупинок.

За шість годин на порожньому пероні Дніпровського вокзалу на потяг чекає Костянтин – син Тетяни Максимівни. Чоловік зізнається, що навіть не пам'ятає, скільки разів за останні 10 років мама тікала з дому. "Двічі довелося нам у цьому році, ось уже третій раз. Їй якщо щось не подобається – розвернулася і поїхала", - каже він. Маму він зустрів із радістю та забрав додому, старенько радо пішла із сином.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар